Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Technologie / Software & Hardware
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 28-10-2008, 11:35
Quasi
Avatar van Quasi
Quasi is offline
Citaat:
Hmm het kon namelijk zijn dat de backlight van het scherm uit staat, in dat geval zie je praktisch niets tenzij je erg vel licht op het scherm hebt schijnen.
Is er een manier om dit backlight weer aan te krijgen? Ik heb namelijk wel dat probleem. Ik zie heel vaag op de achtergrond wel iets, maar dat is zo donker... Is dat iets wat ik zelf (ben wel beetje handig) kan fixen? Of is dat iets wat gedaan moet worden... en zo ja, is dat prijzig?

Alvast bedankt.
Dennis
__________________
Sex is good, sex is fine, doggy style or 69, just for fun or getting paid, everyone likes being laid
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 28-10-2008, 13:04
Verwijderd
Het uppen van een 2 jaar oud topic was ook weer niet nodig. Ik heb je vraag dus maar even gesplitst naar een nieuw topic.
Met citaat reageren
Oud 28-10-2008, 16:48
Koning
Avatar van Koning
Koning is offline
Wat voor laptop heb je? Meestal is dit een toetsencombinatie. Het kan ook zijn dat de backlight stuk is maar hier zou ik nog niet van uit gaan.
__________________
"Bring me my monocle. I want to look rich."
Met citaat reageren
Oud 28-10-2008, 20:12
Verwijderd
is t niet gewoon je contrast wat te laag staat?
Met citaat reageren
Oud 29-10-2008, 19:23
Koning
Avatar van Koning
Koning is offline
Zonder backlight moet er nog wel wat zichtbaar zijn als je er een felle lamp op mikt, althans dat werkte bij mij wel.
__________________
"Bring me my monocle. I want to look rich."
Met citaat reageren
Oud 29-10-2008, 20:07
freyk
Avatar van freyk
freyk is offline
Ik geniet nog steeds van mijn oude Dell inspiron 6000, maar op een gegeven moment ging mijn backlight ook kapot (er werd wel iets op het beeldscherm weergegeven, maar je kon bijna niks zien. En je hoorde een zeer hoge pieptoon).
Helaas was de garantie verlopen, maar ze hebben de backlight kosteloos vervangen (omdat ik er nooit klachten mee had).
Een man kwam langs, schroefde mijn laptop open, verving mijn backlight en schroefde weer alles dicht.

Mijn antwoord op je vraag:
Ja, zo'n backlight is prijzig en je moet er veel geduld (en speciale schroevendraaiers) hebben om het te vervangen.
__________________
"Typefouten zijn gratis" | "Daar is vast wel een knopje voor" | "Ik weet, want ik zoek" | Powered by Firefox, Chromium, Mac OS X, OpenSuse, and Google.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:26.