ik werk nu al 1 jaar bij de c1000, nu had ik voor een dagje vrij geregeld, maar door een ziekke werd ik gebeld of ik kon belle, ik ah gezecht dat ik al planne had en als het goe dwas om 6 uur thuis zou zijn, amar waarschijnlijk de volgende dag pas thuis was, toen zei me baas dan zien we je dan, ik zei toen waarschijnlijk ben ike r neit en werd er opgehangen,
rond 7 uur belt de zoon van de baas me en zegt mij dat ik op staande voet ontslagen ben omdat ik "herhaaldelijk"te laat kom en al eerder er voor ben gewaarschuwd?
ik ben 1 keer 10minuute te laat gekomen op mijn baan omdat ik toen wat langer op school moest blijfen, dit ahd ik toen meteen gemeld aan mijn werknemer en verteld wat de reden was voor mijn te laat komen.
wie staat hier in zijn recht ik, of de zoon van mijn werknemer,
ik zit er over te denken dit uit te vechten in de rechtbank als het blijkt dat er niets aan gedaan kan worden..
ik weetniet of deze persoon een persoonlijk probleem tegen mij heeft of niet.
mvg raymond.
|