![]() |
|
Inderdaad, wat the hell is er bah aan... 't lijkt me alleen moeilijk om te leren.
![]() Bijna iedere homo kan het en ik ken zat meisjes die het weleens doen. Wat niet betekent dat iedereen het moet prefereren natuurlijk, maar over het algemeen is het geen bah. ![]()
__________________
"DAS WAR EIN BEFEHL!"
|
![]() |
|
Ik snap inderdaad niet wat er 'bah' aan is...
En inderdaad oefenen, langszaam opbouwen, goed op je ademhaling letten. In principe gaat het erom dat je zo diep gaat als je kunt en niet perse de hele lengte van de penis in je mond/keel moet nemen. Als je dit in je hoofd houdt is de druk misschien minder, en kun je na een tijd nog dieper. |
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
But as the disbelieving friend said to the inventive feces powered helicopter.
"This shit will not fly." |
![]() |
|
![]() |
mijn vriend zegt dat het veel verschil maakt (in hoe hij voelt) als ik hem aftrek met mn hand bovenaan zijn penis (bij zijn eikel), of met mn hand en vingers stevig om de schacht (basis, net boven zijn ballen), helemaal onderaan ; ik merk t ook aan hoe heftig zn lichaam reageert ;
zelfde met deep throat, de heftigheid is anders ; vind t wel een hele toer om zn penis zo ver in mijn mond te houden, als hij echt heftig wordt net voor t klaar komen en ook als hij spuit (in t begin helemaal binnen houden lukt wel) ; maar echt zo lang als in de film niet ; nou jah, film ![]() vind t wel gek om t in mn mond te voelen als hij spuit, gaahhh ; hij zegt dat t net zo gaat als aftrekken met mn hand om de schacht van zijn penis, alleen veel intenser ![]() ikzelf kom er niet van klaar, slik wel ; de paar keer dat we deep throat deden, was t erg fijn dat we, na DP en tijdje in elkaars armen liggen soezen, dan ook echt neukten ; hij kan dan langer en ik kom er vaker door ![]() |
![]() |
|
Waarom ik het vies vind? Omdat seks in het algemeen naar mijn mening erom gaat dat je een mooi, fijn en lekker moment met elkaar deelt.
Deepthroaten vind ik goor, waarom? Omdt ik mezelf compleet moet forseren tot iets waar ik zelf totaal geen lol aan beleef. Pijpen kan ik leuk vinden in de zin dat ik het gaaf vind om een man als het ware onder controle te hebben en een beetje een machtspelletje kan uitvoeren met diegene door hem extreem op te geilen. Maar daar zitten grenzen aan. En deepthroaten, maar ook zoiets als anaal vind ik daar geen onderdeel van. Ik vind dat seks veel meer moet gaan over iets intiems met elkaar delen. Ik krijg tegenwoordig zo'n vieze bijsmaak bij dit begrip, aangezien het eerder lijkt te gaan om het hardste orgasme ooit krijgen. Vrouwen daarentegen krijgen veel lastiger een orgasme, niet iedereen natuurlijk, maar veel vrouwen wel. Zij vinden dat echter niet erg, omdat er andere aspecten aan seks kleven die het tot iets fijns maken. Ik zou vanuit dat oogpunt dus ook echt niet weten waarom ik aan zoiets als deepthroaten zou moeten beginnen. Als andere vrouwen het wel graag doen, is dat hun keus. Vandaar. |
![]() |
|
Het is slim om bv gewoon met een dildo te oefenen, dat is wat minder druk en rustiger.
Wat je moet onthouden is dat deepthroathen pas goed werkt als jou keel in een rechte positie is. Althans in het begin, voor pro's hoeft dat niet zozeer. In manuals zeggen ze altijd ga met je rug op bed liggen en je hoofd over de rand achterover. Stomme positie, maar zo is je keel wel een rechte lijn. Ik vind het zelf nogal onpraktisch zo. Ook handig is om te kijken war voor kromming die penis heeft, naar boven of naar onder, want jou keel heeft ook een kromming, en het is stukken fijner als die met de kromming meegaat ipv tegen je huig aan te drukken. Verder is slikken een goede manier als je kokhalsreflex voelt opkomen, je tong onderwjl uitsteken helpt ook. Het beste is om gewoon te blijven proberen, zo ver mogelijk naar binnen, vast houden, en wanneer je het echt niet houd vanwege de kokhalsreflex dan pas terugtrekken. Zo kan je telkens weer wat verder en wat langer. Succes ![]()
__________________
Fantasy VS Reality
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
"DAS WAR EIN BEFEHL!"
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() |
![]() |
||
Citaat:
![]() ![]() Overigens geldt voor anaal hetzelfde.. dat kan allemaal ruw en pijnlijk en onpersoonlijk zijn, maar dat hoeft niet. Hoewel ik me daarbij wel voor kan stellen dat je daar moeite mee hebt. ![]()
__________________
PROUD MEMBER OF CHAOGOTHIC ELITIST SUICIDE BUNNIES UNITED
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Ik denk dat het hele arsenaal aan 'Bah'-reacties voortkomt uit de ranzige manier waarop hier in porno mee om wordt gegaan. Al die ranzige geblondeerde wijven die van die lange vieze slierten kwijl uit hun bek hebben hangen nadat een lelijke kerel zijn lul achter in hun keel heeft geramd, gepaard gaand met kokhalsgeluiden waar je zelf ook bijna van over je nek gaat.
Tja, dat is niet echt iets wat mij opgewonden maakt. ![]() HET KAN OOK ANDERS! |
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Seksualiteit |
hoe moet je pijpen? Verwijderd | 29 | 19-02-2012 05:32 | |
Seksualiteit |
please help me hoe pijp je een jongen echttttttt goed? Suikermeid | 58 | 22-05-2010 16:47 | |
Seksualiteit |
Vraagje... rachelveldhoven | 60 | 11-09-2005 12:39 | |
Seksualiteit |
TO swallow OR NOT TO swallow Morphie | 51 | 02-03-2003 23:18 |