Hallo,
Momenteel ben ik met week 3 van mijn stageperiode bezig.
Ik had een adres van de leraar in almelo gekregen, waar ik had gesolliciteerd en ben aangenomen. Later kreeg ik te horen of ik reisvergoeding voor de auto kan krijgen, omdat de trein geen optie voor mij is.
Helaas kon ik dit niet krijgen, maar wel af en toe een tankbon inleveren.
Helaas kan ik mij die niet allemaal goed financieren, ivm te weinig werk atm.
In het begin van de 3e week had ik bericht van een tweede bedrijf uit enschede, waar ik dus ook woon, daar stage kan lopen.
Dit had ik doorgegeven aan de stagedocent, maar het leek erop dat hij er niets van af wou weten, en reageerde via mail met de volgende korte reactie: de papieren zijn rond, je kan niet wijzigen.
Ik heb nog geen enkel papier gezien, en heb nog nergens voor getekend.
Hbe wel vaker meegemaakt dat leerlingen nog op latere datums switchen van stage omdat het daar niet goed gaat of een andere reden.
Nu is mijn vraag, heb ik recht om nog zeer vroeg in de stage naar een ander bedrijf te gaan, als ik nog nergens voor heb getekend?
Met vriendelijke groet,
Jusman.
|