Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Lichaam & Gezondheid
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 21-05-2010, 15:36
Paul1155
Paul1155 is offline
Verleden maand hadden ze ontdekt dat ik besmed was met Chlymedia en mogelijk gonoroe.. er kwam pus aan de zeikant van mijn penis. ik kreeg 1x kont-prik en 1000MG antibiotica..

nu 1 maand verder is alles weer gewoon net als vroeger.. ik heb nergens last meer van.. geen pijn na het plassen of ik zie ook geen pus meer (witte uitlsag) en het wondje is helemaal dicht, waar de pus was ontstaan is.. ik had me ook laten testen op andere soorten soa maar er is niks gevonden en mijn bloed was goed.. alleen Chlymedia hadden ze aangetroffen maar dat was al behandeld.. moet ik me nog zorgen maken over andere soa's?

Als ik aan Hiv denk dat voel ik dat mijn lichaam warm wordt omdat ik echt bang ervoor ben, Ik zal nooit meer zonder doen, ik besfte niet dat het zo gevaarlijk kon zijn.. ik deed altijd om de 3 maanden een test nooit had ik iets opgelopen maar deze keer had ik Chlamydia..

Is het waar dat ik nu na Chlymedia sneller besmet kan raken of is mijn houd van penis weer helemaal genezen? volgens de dokter is nu de kans groter als ik weer zonder doe.. omdat hij zei tegen mij, jou slijmvliezen zijn nu beschadigd, maar dat geneesd toch weer?
Met citaat reageren
Oud 21-05-2010, 15:54
Pluis
Avatar van Pluis
Pluis is offline
Seksualiteit -> Lichaam & Gezondheid
__________________
"Haar linker borst is groter, evenals haar rechter"
Met citaat reageren
Oud 21-05-2010, 16:49
marrel
Avatar van marrel
marrel is offline
Als je getest bent op alle andere SOA's moet je er maar een beetje vertrouwen in zeggen dat de testen goed zijn gegaan, anders ga je nog een zwaar leven krijgen. Het klopt dat je na een besmetting makkelijker een herinfectie krijgt. Wees verstandig en gebruik gewoon altijd een condoom tot je een vaste partner hebt waar je zeker van bent dat die ook niks heeft. Chlamydia is iig in Nederland de meest voorkomende SOA en komt vrij vaak voor.
__________________
Bij gebrek aan beter, een .
Met citaat reageren
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Software & Hardware Probleem memorycard Sony Ericsson k550i
Kingofthemall
1 06-12-2007 08:13
Software & Hardware [WINXP] CAB Files installatie probleem
Q
7 28-07-2004 11:17
De Kantine ‘Geweld op school maatschappelijk probleem’
niceman1984
10 02-05-2004 16:28
Games Probleem GTA VC
PGWR
17 01-03-2004 20:08
Psychologie wat is mijn probleem... - emigratie -
miep
4 14-01-2002 02:14
Software & Hardware Playstation2 probleem
Tidus Almasy
9 03-11-2001 16:07


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:35.