Haha, ik vraag me af hoeveel mensen door de topictitel hier terecht zijn gekomen.
Topictitel. raar woord eigenlijk. Het klinkt een beetje als ''Nieuw! To's pic en tieten!'' Maar volgens mij ben ik de enige die dat eraan verbindt.
Dit is dus mijn voorsteltopic met een uitnodigende topictitel.
Ik heb een account aangemaakt omdat onlangs mijn scooter is gestolen. Dramatisch. Ik had er gigantisch hard voor gewerkt, heb dat hele @#%@#%@ praktijkexamen gedaan wat nergens op slaat, en dan na superveel zwoegen en zweten had ik hem eindelijk! mijn eigen Gilera Runner Darkdream ! ontiegelijk blij natuurlijk.
Tot die ene fatale avond dat hij gestolen was. Ik heb me nog nooit zo kut gevoeld. En noem me een materialist, maar ik was fokking verliefd op dat ding. En nu is ie weg.
Maar, ik heb besloten hier sterker uit te komen dan ooit tevoren, het leven zit vol met tegenslagen en deze is er daar een van. Ik moet nu geld bij elkaar krijgen voor een nieuwe, dus ga ik een topic plaatsen waarbij ik jullie hulp vraag!
Help mij opnieuw verliefd worden en doe een suggestie van de allerlauwste bijbaan!
en ohjah:
Ik ben 17, wil later bouwkunde gaan studeren in Delft, ga nu naar 5 gymnasium, hou van gamen, chillen met vrienden, mijn vriendin en bier.
Peace out,
Jelmer
Laatst gewijzigd op 06-08-2010 om 13:43.
|