Het is inderdaad leuk om mooie foto's te maken, als je je echt heel erg irriteerd is het misschien handig om wel een nieuwe te kopen.
En aangezien de camera die je nu hebt al ca. 3 jaar oud is, zullen het aantal mega-pixels ook sterk toenemen. Dit resulteerd dan natuurlijk weer in mooiere foto's.
Als je zegt van:''Ik vind het zo'n geklooi als ik heel de tijd die instellingen moet veranderen'', dan is het tijd om even naar de winkel te gaan voor een nieuwe.
Ik raad je al wel aan om ook op het internet te zoeken naar camera's, als je al een bepaald model in gedachten hebt kan je de specificaties al even opzoeken, je kan dan gelijk al even wat reviews over het model camera opzoeken.
Ik garandeer je dat je dan een camera hebt die in ieder geval meer dan 3 jaar meegaat. (Tenzij je een camera bij de Bart Smit koopt natuurlijk

)