Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Liefde & Relatie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 29-03-2011, 22:05
R.H.
R.H. is offline
Hallo, ik ben al ongeveer vier jaar hele goede vrienden met een meisje en dat ging altijd en nog steeds heel erg goed. Ze kreeg een relatie en ik vond dat heel erg leuk voor haar. Ik was geen moment jaloers. Op een gegeven moment ging het uit en daar was ze kapot van. Om haar op te vrolijken zijn we een helemaal leuke dingen gaan doen en dat was bere gezellig!! Uiteindelijk
heeft ze een nieuwe vriend
gekregen waardoor wij samen veel
minder vaak nog wat leuks gaan
doen waardoor ik mezelf heel erg
besef dat ik heel erg veel om haar
geef. Ik ben toen heel erg gaan beseffen dat ik verliefd was geworden en ik had ook vaak het idee dat zij dat ook was. Ik durfde het niet te zeggen omdat ik bang was dat de vriendschap kapot zou gaan. Nu ze dus verkering heeft met een jongen ben ik Ook ontzettend jaloers en voel ik me ook vaak heel erg kut. Wat denken jullie dat ik moet doen? Het haar vertellen of laten rusten??
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 29-03-2011, 23:38
MiBe
Avatar van MiBe
MiBe is offline
Zolang ze een vriend heeft zou ik het laten rusten. Als zij die relatie niet wil zet ze er zelf wel een punt achter. Mocht ze dat doen kun je toenadering zoeken.
__________________
Godzijdank ben ik atheïst.
Met citaat reageren
Oud 29-03-2011, 23:43
TheEditor
TheEditor is offline
Ook meegemaakt. Advies? Het waait (hoogstwaarschijnlijk) wel weer voorbij. Of, zo heb ik het maar gedaan.

Onder het motto van 'wat niet weet, wat niet deert' zou ik het niet zeggen tegen haar. Je kunt haar zo iets beter later vertellen, of uiteraard hopen dat het tussen hun uit gaat tussen hun, en het dan wel vertellen op het juiste tijdstip.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Liefde & Relatie Verliefd op beste vriendin
Kerstmannetje
1 21-12-2014 11:03
Liefde & Relatie Verliefd op beste vriendin
Iceteaislekker
2 11-06-2013 07:46
Liefde & Relatie Verliefd op beste vriendin...
TomTom16
18 14-06-2011 13:42
Liefde & Relatie [Meisjes bekijk AUB] Verliefd op beste vriendin.
MCanoniem
4 24-02-2010 23:54
Liefde & Relatie verliefd op beste vriendin
jjaacckk5
6 24-10-2008 11:14
Liefde & Relatie Verliefd op beste vriendin
Aguy
17 18-07-2003 07:58


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:02.