Dit onderzoek wordt uitgevoerd door de Universiteit Maastricht en het AMC te Amsterdam. Het gaat over de erfelijkheid van obesitas, maar ik zoek op dit moment vooral mensen met een gezond gewicht voor in de controle groep.
Criteria:
*Mannen en vrouwen tussen de 28 en 45 jaar
*Goede beheersing van de Nederlandse taal
*Blank vanwege het DNA-gedeelte
*Gezond gewicht BMI tussen 18 en 25 dit bereken je door je gewicht te delen door lengte x lengte in cm.
*NIET zwanger en GEEN borstvoeding
*Het onderzoek vindt plaats in Maastricht duurt ongeveer 2,5 uur
*Je krijgt 25 euro en volledige reiskostenvergoeding, allebei in vvv-bonnen.
Als je obesitas hebt BMI hoger dan 30 en je bent tussen de 18 en 45 jaar, ben je ook welkom om mee te doen!
Het onderzoek bestaat uit 3 computertaakjes, een aantal vragenlijsten in, ruiken aan en proeven van voedsel, je wordt gemeten en gewogen, en speeksel afstaan voor het DNA gedeelte.
Als je samen met iemand anders wil komen om er een dagje Maastricht van te maken, kan dat ook. Ik kan maar 1 persoon tegelijk testen, maar het kan wel gedeeltelijk overlappen, dus dan ben je samen ongeveer 3 tot 3,5 uur kwijt.
Als je mensen kent die dit leuk zouden vinden, mogen die natuurlijk ook meedoen!
Als je interesse hebt kun je een mailtje sturen naar peggy.bongers @ maastrichtuniversity.nl
|