Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Liefde & Relatie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 20-10-2011, 14:17
lisamona09
lisamona09 is offline
een paar weken terug heb ik met een jongen gezoend op een verjaardag, en ik was echt totaal niet van plan om dat te doen. Maar ik had iets teveel gedronken dus van het een kwam het ander. Ik wil niet beweren dat het alleen door de alcohol kwam, maar het speelde wel een rol.
Sinds die avond heb ik hem niet meer gezien, maar ik denk de hele tijd aan hem. Ik kan echt makkelijk een uur lang voor me uitstaren en aan hem denken, dat vind ik helemaal niet erg ;D

Alleen weet ik niet wat ik nu moet doen. Moet ik hem opzoeken, met het risico dat hij het helemaal niet als iets groots zag? Of moet ik het gewoon maar bij denken laten? Want of ik verliefd ben weet ik niet, ik ben gewoon extreem nieuwsgierig volgensmij. Daarbij word ik er door vriendinnen wel mee geplaagd, niet dat ik dat erg vind, maar toch. Als ze weten wat er nu in mijn hoofd speelt lachen ze me sowieso uit omdat het 1 vd beste vrienden van een vriendin van me is

Laatst gewijzigd op 20-10-2011 om 14:33.
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 20-10-2011, 14:21
Cherry Springs
Avatar van Cherry Springs
Cherry Springs is offline
Vraag of die jongen een keer zin heeft om wat leuks met je te gaan doen omdat je het toen die ene avond ook wel naar je zin hebt gehad, kijken wat het wordt.
__________________
It's easy, like getting your attention, we go "Sex! Sex! Sex! Sex! Sex!"
Met citaat reageren
Oud 20-10-2011, 14:40
bierkoning
Avatar van bierkoning
bierkoning is offline
Citaat:
Vraag of die jongen een keer zin heeft om wat leuks met je te gaan doen omdat je het toen die ene avond ook wel naar je zin hebt gehad, kijken wat het wordt.
en kijk dan idd gelijk naar zijn reactie... Aangezien hij niks meer heeft laten horen verder.?
Als ik een meisje leuk vind zal ik niet meteen maar een dag of twee dagen later wel is contact opnemen!

Succes!
__________________
Als een vrouw een andere vrouw een compliment maakt, dan heeft ze wat van die andere vrouw nodig of is ze dronken.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Verhalen & Gedichten UITSLAG gedichtenwedstrijd
Verwijderd
23 09-10-2011 21:14
De Kantine Gesprekken die je opving in het OV, of ergens anders. #2
Verwijderd
500 05-03-2009 16:41
De Kantine Het weerwolfspel#46
Cherry Springs
500 11-04-2008 16:41
Liefde & Relatie Verliefd, maar hoe nu verder?
Verwijderd
497 23-03-2005 07:50
Verhalen & Gedichten De Wraak van Harry: Deel III
Gunvald
5 17-02-2005 19:24
Software & Hardware IRC Funnies (Deel 2)
Koen
133 21-12-2001 21:31


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:26.