Hallo allemaal,
voor Nederlands moet ik een inleiding schrijven over een onderwerp naar keuze. Dit heb ik ook gedaan. Mijn vraag aan jullie is zou iemand hem na kunnen kijken en eventueel verbeteren en hierbij letten op:
- begin van de alinea moet je de aandacht trekken. ik heb dit gedaan dmv 'de actualiteit'.
- In het 2e deel moet het onderp geintroduceerd worden. dit kan door bijv: vragen te stellen, probleem formulen etc..
- incongruentie, foutieve samentrekkingen
- Foutieve beknopte bijzin
- losstaand zinsgedeelte
- wwspelling
- geen herhalingen meer dan 2x (bijv. steeds 'ze' gebruiken)
- taalfouten
Alvast bedankt!
Ineiding:
One Direction
Op 5 oktober 2011 was het een gekkenhuis voor het hotel de Arena in Amsterdam. De Engelse boyband One Direction bracht een bezoekje aan Nederland. Nederlandse fans hebben massaal op een wereldwijde actie gestemd waardoor de groep naar Amsterdam kwam voor een meet aan greet.
One Direction is een boyband uit het Verenigd Koninkrijk bestaande uit: Niall Horan, Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson en Zayn Malik. Deze jongens deden in 2010 allemaal apart mee aan de X factor en al snel stemde het publiek ze eruit. Uiteindelijk keerden ze terug in de vorm van een band en werden ze derde in de competitie. Na de X factor tekende de band een platencontract en toen begon hun succes pas echt. Nu heeft One Direction een uitverkochte tour in Engeland, een nummer een album en miljoenen fans over de hele wereld. Justin Bieber heeft er weer een concurrent bij.