De EMDR die ik heb gehad was met piepjes. Ik kreeg een koptelefoon op en dan moest ik een herinnering weer gaan beleven. Er werden vragen gesteld en af en toe hoorde ik dan piepjes. Ik heb elke keer barstende koppijn gehad en werd in het begin ook duizelig en ik was er steeds heel moe door. Ik heb niet hoeven huilen, maar ik had ook geen echte supertraumatische ervaringen. Maar er wordt wel echt gegraven naar onderliggende emoties, en dan komen er dingen naar boven die je nooit met die herinnering in relatie had gesteld, maar achteraf wel daarbij horen.
Het heeft me wel heel goed geholpen, want vrij snel na de EMDR werd mijn therapie afgerond en ik voel me nu ook echt beter en mentaal sterker.
Iik weet niet hoe jouw psycholoog de EMDR doet, waar je voor gaat en in hoeverre je je al open stelt om die emoties te gaan herbeleven, want daar was ik in het begin best bang voor.
Ik hoop dat je hier wat aan hebt, en veel succes ermee als je het zou doen