Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Technologie / Software & Hardware
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 12-08-2012, 14:17
Dr. Durrr
Avatar van Dr. Durrr
Dr. Durrr is offline
Ik heb een programma dat ik veel gebruik voor mijn werk, waar ik veel waardevolle informatie uithaal. Echter is de aanbieder overgenomen door een concurrent, die me in de toekomst gaan vragen om deze informatie per batch te gaan kopen. Hier heb ik opzich niet zo veel problemen mee, maar ze bieden de komende maanden nog geen support voor de info die ik gebruik (kortom: ik zit voor die tijd zonder info, en loop dus veel geld mis).

Het programma start nu dus niet meer op, waarschijnlijk omdat het geen online bevestiging krijgt van het aanbiedende bedrijf bij het opstarten. Zijn er manieren waarop ik dit kan omzeilen?

Ik gebruik trouwens geen gehackte versie o.i.d, heb in het verleden gewoon netjes betaald om het programma te registreren. Ik ben daarom ook vrij teleurgesteld dat ze ineens met de dienst zijn gestopt. Tevens reageert de mailsupport niet op mijn vragen.

50 euro op de bankrekening voor degene die mij een permanente oplossing kan bieden.
__________________
Dr Durr and Partners - GP Surgery
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 12-08-2012, 15:18
Verwijderd
Er zijn vast mensen die hier iets mee kunnen maar de kans dat die zich hier bevinden is nihil.
Met citaat reageren
Oud 12-08-2012, 16:34
Verwijderd
Wat voor software betreft het?
Met citaat reageren
Oud 14-08-2012, 13:49
Chris95
Chris95 is offline
Citaat:
Wat voor software betreft het?
Met citaat reageren
Oud 14-08-2012, 15:12
Verwijderd
"Ik heb een programma dat ik veel gebruik voor mijn werk, waar ik veel waardevolle informatie uithaal. Echter is de aanbieder overgenomen door een concurrent, die me in de toekomst gaan vragen om deze informatie per batch te gaan kopen."

Nu je dit aangeeft gaat het waarschijnlijk om een gevulde database?

"Ik heb een auto maar telkens als ik die probeer te starten gaat er een lampje branden......starten doet hij niet....iemand een idee wat het kan zijn? "
Met citaat reageren
Oud 14-08-2012, 18:25
Verwijderd
Ach, blijkbaar is het niet zo belangrijk voor Durrr.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Muziek BZN stopt
PakaPeaceTjing
43 16-02-2006 19:50


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:26.