Hoi,
Ik heb van mijn zus haar oude telefoon, een iphone 3 gehad. Een prima toestel wel (behalve dat je sommige apps niet kan downloaden omdat de nieuwste versie er niet op kan ofzo)
Maargoed dat vind ik niet zo erg.
Wat wel heel vervelend is, is dat de batterij na 4 a 5 uur al leeg is. Vooral als ik 'm gebruik gaat het heel snel. Toen ik de telefoon heb gekregen heb ik 'm helemaal leeggemaakt ('wis alle instellingen en inhoud') en ik hoopte dat dat zou helpen, maar dat is niet zo.
Nu zijn mijn huisgenoot dat ik nieuwe batterij/accu moet kopen en dat het dan weer beter zou gaan. Klopt dat of hebben jullie nog andere tips?
Ik weet natuurlijk wel dat een smartphone geen dagen/weken mee kan, maar ik moet toch wel een dagje ergens heen kunnen dat mijn telefoon niet gelijk leeg is.
Alvast bedankt!
__________________
*danst met bob the bear*
|