Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Liefde & Relatie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 30-12-2012, 17:10
just-in-case16
just-in-case16 is offline
Hey ik ben ondertussen 16 jaar en ik heb nog nooit een vriendin gehad ik begin echt heel ongeduldig te worden , ik zie altijd de verkeerde gasten rondom mij het meisje krijgen en dan vraag ik me af : moet ik ook zo worden? maar zo ben ik simpelweg niet ik ben niet kieskeurig dus dan waaf ik hier mijn kans maar... dit is zowat de enige plek waarmee ik redelijk anoniem een meisje kan zoeken zonder dat iemand me verkeerd begrijpt, gelieve geen nutteloze comments te plaatsen , jongens mogen ook gerust posten als ze met het zelfde probleem kampen ik probeer jongens met hetzelfde probleem ook te helpen
MVG en dat er vele meisjes mogen antwoorden
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 30-12-2012, 17:43
Grassprietjes
Grassprietjes is offline
Als je iemand zoekt om mee te chatten bijvoorbeeld, kun je beter naar het forum Contact Gezocht. Verder een tip: als je overkomt alsof je alleen maar per se een vriendin wilt, willen de meeste meisjes je niet. Doe gewoon normaal, wees jezelf en als je een leuk meisje tegenkomt en ze vindt jou ook leuk, kan het altijd tot iets uitgroeien.
Met citaat reageren
Oud 30-12-2012, 17:47
Verwijderd
Insider tip: Nooit zeggen dat je niet kieskeurig bent wat betreft chicks. Je hebt meer kans op pussy als je uitdraagt dat je de meest kieskeurige motherfucker van het land bent.
Met citaat reageren
Oud 30-12-2012, 18:12
WolterB
Avatar van WolterB
WolterB is offline
Ik heb de poll verwijderd, want die voegt niets toe aan dit topic.


En je bent 16, moet je geen zorgen maken en zeker niet forceren. Het komt vanzelf wel (of niet) en jezelf veranderen puur om een meisje te 'krijgen' lijkt me ook niet bepaald de beste manier.
__________________
Als je geen doel hebt, kan je ook de weg niet kwijt zijn.
A wise man once told me: There are many endings, but the right one is the one you choose.

Laatst gewijzigd op 30-12-2012 om 18:31.
Met citaat reageren
Oud 30-12-2012, 18:51
mytholon
Avatar van mytholon
mytholon is offline
Er is ook een kans dat je spuuglelijk bent dan gaat het krijgen van een vriendin nou "meestal" wat moeilijker en maakt het niks uit of je aardig of macho gedraagt.
Met citaat reageren
Oud 30-12-2012, 18:59
NoeKI
Avatar van NoeKI
NoeKI is offline
Het kan zijn dat je te kieskeurig bent da je bv een beetje van haar en wilt en een beetje van haar en van haar dan is ze perfect ma da gani en ik hoop voor u da je hier iemand vind ma ik denk van niet ga eens informeren bij vrienden of zij niemand weten die vrijgezel is
Met citaat reageren
Oud 30-12-2012, 19:33
Sneeuwwitje
Avatar van Sneeuwwitje
Sneeuwwitje is offline
Citaat:
Het kan zijn dat je te kieskeurig bent da je bv een beetje van haar en wilt en een beetje van haar en van haar dan is ze perfect ma da gani en ik hoop voor u da je hier iemand vind ma ik denk van niet ga eens informeren bij vrienden of zij niemand weten die vrijgezel is
Nee.
Met citaat reageren
Oud 30-12-2012, 19:40
Sneeuwwitje
Avatar van Sneeuwwitje
Sneeuwwitje is offline
Je bent jong, je komt heus nog wel in trek bij de chicks.
Wees geen uitslover. Wees jezelf, heel cliché, ik weet het. Maar het is wel zo. Als je comfortabel bent met jezelf dan voelen anderen zich comfortabel bij jou. En dan kom je heus wel iemand tegen.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Liefde & Relatie LEUKE JONGEN GEZOCHT
beertje7778
1 17-05-2014 18:30
Psychologie ongelukkige/eenzame moeder
rohypnol
18 16-10-2005 13:36
Verhalen & Gedichten verhaal/dagboekfragment van een anorexiapatient
littlegurl
17 01-07-2004 23:43
Psychologie Een sprankje hoop ('Verrader. Moordenaar.')
Lucky Duck
125 13-06-2004 08:35
Liefde & Relatie Aaaaaaaaaahh!!!
coecie
40 18-11-2002 17:23
ARTistiek Klein stukje van een verhaal.
Flipje het Kipje
19 26-04-2002 21:28


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:44.