Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Algemeen / Eten & Drinken
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 30-05-2013, 21:23
bloodyb
Avatar van bloodyb
bloodyb is offline
Ik heb een nieuw Nespresso apparaat met een melkschuimer en godsamme wat kan je daar een lekkere cappuccino mee maken! Omnomnomnom!
__________________
Huh-huh-huh you said but. Shut up Bunghole! Je suis Manneke Pis
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 31-05-2013, 10:13
MTpower
Avatar van MTpower
MTpower is offline
Gefeliciteerd
__________________
Zoek en gij zult gezocht hebben.
Met citaat reageren
Oud 31-05-2013, 13:32
Daantje_0705
Avatar van Daantje_0705
Daantje_0705 is offline
Omdat dit topic verder niet zoveel toevoegt, voegen we de vraagstelling toe: wat vinden jullie de lekkerste koffie?

Zelf houd ik het meest van gewone filterkoffie en dan het liefst ook gewoon met water uit de waterkoker en een los koffie filter (zo'n campingding) en dan Perla van de Albert Heijn
__________________
~ God's own existence is the only thing whose existence God's action does not explain ~ | You are the symbol of too much thinking...
Met citaat reageren
Oud 17-07-2013, 10:56
quinzds
Avatar van quinzds
quinzds is offline
Ik heb een nespresso gehad, maar ben toch teruggegaan naar Filterkoffie omdat dit toch wat gemakkelijker is, bijv je kunt een hele kan zetten en niet slechts 1 kopje.

De beste tot nu toe vind ik kwa filterkoffie top 3:
1: Lavazza (alle supermarkten) de allerduurste dus
2: Douwe Egberts Black (alle supermarkten) middelduur vaak in de aanbieding
3: Filterkoffie Goud van de Aldi goede prijs/kwaliteitverhouding

Bij nespresso dronk ik gewoon alles. Als je er een cappuchino of latte machiatto van maakt dan proef je weinig verschil in de soorten cups.
Met citaat reageren
Oud 19-07-2013, 20:21
Verwijderd
Ik gooi er altijd melk en suiker bij, of nog liever melkschuim en kaneelsiroop, dus het zal me 90% worst wezen wat voor koffie er in zit, al heeft sommige automaatkoffie een vieze zurige smaak waardoor ik die niet drink. Maar het moet niet te slap zijn - ook koffiesnoepjes zijn niet lekker als ze waterig smaken.
Met citaat reageren
Oud 21-07-2013, 22:00
Verwijderd
Ik drink ook wijvenkoffie, als in opgeschuimde melk en kaneel- of caramelsiroop erin, maar dan wil ik wel espresso Ik heb meestal de espresso van AH excellent. En een percolator.
Met citaat reageren
Oud 03-08-2013, 13:49
zTroyaTrooper
Avatar van zTroyaTrooper
zTroyaTrooper is offline
Ik vind Starbucks het lekkerst..
__________________
This is what i love, i cant stop love it.
Met citaat reageren
Oud 15-08-2013, 11:01
Jenny007
Avatar van Jenny007
Jenny007 is offline
starbucks! +1
Met citaat reageren
Oud 30-08-2013, 10:57
JoyceCobain
Avatar van JoyceCobain
JoyceCobain is offline
Ik drink alleen oploskoffie want ik vind dat filterkoffie afschuwelijk smaakt. Ik drink meestal fairtradecoffee
Met citaat reageren
Oud 31-08-2013, 06:41
Verwijderd
Ik gebruik alleen koffie voor recepten, oploskoffie voor in een milkshake, een kopje Senseo voor de tiramisu... Er staat hier een Senseo en pads en ik heb nog van die filterbakjes en oploskoffie (vooral om iets mee te maken dus), maar dat is eigenlijk voor de koffieverslaafde die hier komt, want zelf drink ik het nooit. Ik lust het wel, maar het heeft niet mijn voorkeur, ik drink zelfs nog liever water dan Warme dranken in het algemeen zijn niet mijn favoriet (op Glühwein na).
Met citaat reageren
Oud 31-08-2013, 19:16
-Hellshooter-
Avatar van -Hellshooter-
-Hellshooter- is offline
Ik heb gewoon een filter apparaat staan, en gebruik gewoon de koffie van de aldi. Smaakt me prima. Heb ik geen nespresso of wat dan ook voor nodig
__________________
*Blub*
Met citaat reageren
Oud 01-09-2013, 11:59
Verwijderd
Brandmeesters, in utrecht of haarlem. Starbucks aint got shit op hun.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
De Kantine Koffie! Een ouderwetse CU2 vragenlijst.
Fitematrulle
44 12-01-2016 19:36
Liefde & Relatie Hoe voel je je op relationeel gebied? #89
Verwijderd
498 12-08-2008 20:27
Eten & Drinken verslaafd?
lingua
124 11-09-2005 14:30
Eten & Drinken lekkere recepten met biscuitjes?
evanescence
16 20-10-2004 01:12
Eten & Drinken Koffie-variaties
Bikinie-meisje
8 11-03-2003 15:53


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:19.