Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Algemene schoolzaken
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 24-07-2013, 12:39
Ramses12
Ramses12 is offline
Hallo,

Ik heb echt overal afgezocht voor een website waar ik informatie kan vinden over welke boeken ik nodig heb voor de opleiding ASO Wetenschappen - Wiskunde.
Ik wil namelijk op mijn eigen studeren, maar ik kan echt nergens iets vinden over welke boeken er gebruikt worden voor die opleiding.

Kan iemand mij verwijzen naar een website waar het wel te vinden is?

-Ramses
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 24-07-2013, 21:45
Tink*
Avatar van Tink*
Tink* is offline
Bij de universiteit kon ik altijd in de onderwijscatalogus mijn vakken vinden en daarbij de schrijvers en titels van de bijbehorende boeken. Misschien heeft jouw universiteit ook zoiets?

Verder verplaats ik dit naar studentenleven.
__________________
Je was een glasblazer met een wolk van diamanten aan zijn mond
Met citaat reageren
Oud 25-07-2013, 09:10
Verwijderd
Dat hangt van de school af. Dat verschilt per middelbare en gezien het onderwijs in België op de schop genomen wordt, weet ik niet hoe lang die richting nog gaat blijven bestaan op die manier. Het beste dat je kunt doen is een school contacteren en vragen om een boekenlijst, normaal krijg je die als je je inschrijft op die school in die richting, maar misschien kun je er zo ook aan komen, of via iemand die op een school zit waar ze dit aanbieden.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Algemene schoolzaken VWO staatsexamen Talen , Kultuur
adilet
4 12-10-2009 08:33
Algemene schoolzaken Help wiskunde belgie
NickyPWS
1 08-12-2008 18:27


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:00.