Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Studeren
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 02-01-2014, 13:08
Strueg
Strueg is offline
Afgelopen week kwam ik deze (WO) studie tegen:
Politics, Psychology, Law and Economics
Aankomend jaar zal het eerste jaar van deze opleiding zijn. Het is volledig Engelstalig en redelijk kleinschalig (Ik heb werkelijk geen idee hoeveel studenten dit dan zouden zijn).

Op de middelbare school zit ik ondertussen voor het tweede jaar in het debatteam en de onderwerpen de we daar behandelen lijken op de onderwerpen in deze studie. Deze maatschappelijke vraagstukken hebben altijd wel mijn interesse.Met andere woorden: Ideale studie.

Maar nu is mijn vraag: Heeft iemand hier ooit al van gehoord? Wat denken jullie hiervan?
Heeft iemand meer informatie over het aantal contacturen, de hoeveelheid studenten en verdere toelatingseisen?

Alvast bedankt!
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 02-01-2014, 20:31
Schrödinger
Avatar van Schrödinger
Schrödinger is offline
Klinkt als een vrij nutteloze studie.
Met citaat reageren
Oud 02-01-2014, 22:03
Pluis
Avatar van Pluis
Pluis is offline
Het lijkt mij vooral een studie voor wie nog niet zo goed kan kiezen tussen de 4 vakken die gegeven worden. Je leert wat van allemaal, met uiteindelijk een specialisatie in een van die dingen, en daarvan kun je dan een master gaan doen. Soms moet je dan nog een pre-master traject gaan volgen omdat je niet alle benodigde vakken hebt gehad.
met alleen de bachelor ga je denk ik in ieder geval niet aan een baan komen, omdat je concurrentie hebt van alle mensen die die 4 studies wel volledig hebben gedaan. Maar eigenlijk is het sowieso lastig om met alleen een bachelor van iets aan een baan te komen.
__________________
"Haar linker borst is groter, evenals haar rechter"
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:34.