Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Technologie / Software & Hardware
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 01-08-2014, 15:40
FREAKY_7
FREAKY_7 is offline
Hallo


Een paar dagen geleden het scherm van mn smartphone kapot gegaan omdat er veel druk op kwam te staan. Hij doet het nog wel maar er zitten over het gehele scherm rode, groene en blauwe lijnen, plus er zit een hele grote zwarte plek op.

Weet iemand of dit te repareren valt? En hoeveel het ongeveer kost?
Ik word op google niet veel wijs en mijn mobieltje is ook niet van een bekend merk.

Mijn mobieltje koste me ongeveer 180 euro (nu 140 omdat korting) dus ik zou wel graag willen weten of repareren het waard is, anders koop ik gewoon een nieuwe natuurlijk.

(het is dus niet dat plastic schermpje dat kapot is maar de pixels erachter)


Bij voorbaat dank voor uw hulp
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 01-08-2014, 17:42
ThomasJu
ThomasJu is offline
De prijs hangt af van de prijs (/kwaliteit) van je scherm. Zonder merk & type is er dus niet veel te zeggen...
Met citaat reageren
Oud 01-08-2014, 17:57
FREAKY_7
FREAKY_7 is offline
Citaat:
De prijs hangt af van de prijs (/kwaliteit) van je scherm. Zonder merk & type is er dus niet veel te zeggen...

Het is een Star Note N3+, gebaseerd op de Samsung N3 en heeft een 5.7 Inch 1280*720 HD IPS scherm.
Met citaat reageren
Oud 01-08-2014, 18:35
ThomasJu
ThomasJu is offline
Een van de eerste hits op google is een nieuw scherm voor €23. Als je het door iemand wil laten doen komt daar nog het uurloon boven op. Het is niet zo heel veel werk, er zit alleen een risico aan vast.

Misschien ken je iemand die hem tegen een kleine vergoeding wil vervangen voor je. Anders gaat het je sowieso meer dan €40 kosten.

Ik denk dat ze bij een B merk elektronicazaakje wel weten waar je hem kan laten repareren in de buurt. (anders moet je ook nog verzendkosten betalen...)
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
De Kantine Wat heb je vandaag gedroomd?
Verwijderd
500 26-02-2011 13:10


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:02.