Het heeft weer lang geduurt maar nou is de eerste serieuze Blair Witch kopie te zien op video. Hij flopte in Amerika en het is duidelijk waarom. Duisternis brengt altijd een onbehaagelijk gevoel en het doorzoeken van het huis voed op mijn eigen angsten maar de film reikt verder dan het belachelijke. Een slecht script leid tot nog dommere scenes met beslissingen en situaties die totaal niet kloppen of kunnen.
Er waren een paar angstige momenten maar waar Blair Witch haters het einde niet bevredigend vonden zal hier duidelijk worden waarom Blair Witch zoveel beter is omdat ze het weglieten.
__________________
"The schizophrenic is drowning in the same waters in which the mystic swims with delight" -- Joseph Campbell (Mintz, 1983)
|