Advertentie | |
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
secreet is fakking blurgh
|
![]() |
||
Citaat:
![]() Tuulrijk ben ik niet bang in het donker |
![]() |
|
![]() |
Je zou nieuw behang, vloerbedekking en gordijnen kunnen nemen. Maar dat is wel heel veel werk.
Als je satijn en kant in je kamer wil dan zou je bijvoorbeeld alleen nieuwe gordijnen kunnen nemen. Satijn bijvoorbeeld, met kant eronder. Satijn lijkt me alleen niet echt geschikte stof, fluweel weer wel. Dat kun je ook zelf maken. Van mooie (diezelfde) stof kun je gemakkelijk zelf kussens maken. En kaarsen zijn heel mooi. Wat is geilverantwoord precies? Een spijlenbed is niet geilverantwoord genoeg? ![]() Zo. Dat was een heel serieuze post. Poeh poeh. |
![]() |
||
![]() |
Citaat:
__________________
weet je wat jullie kunnen? jullie kunnen allemaal gewoon lief doen toch?
Laatst gewijzigd op 20-03-2003 om 13:02. |
![]() |
|
'leen' een aantal grafzerken en beelden van een begraafplaats...sleur deze naar huuz, hang/stel ze op tegen/aan de muur. Neem een kartonnen dooz, snij hier aan elke zijde een omgekeerd kruis uit, vul daarna de binnenkant met een dunne staaf van beton, werk de dooz af met zwarte verf, met een minime laklaag eroverheen.
Vervolgens neemt u een orgel en versiert deze in de gothische stijl en zet er aan weerszijden 2 kaarsen op( voorkeur aan donker rode kaarsen, met zwarte of doffe grijze kaarsenstandaard-schedel gevallen) als laatste dient u alleen nog een warlock gitaar aan uw kamer toe te voegen en u bent klaar ![]()
__________________
IN HET SPROOKJESBOS IS HET OOK WELEENS HOMMELUS !! Arthur Schopenhauer is geniaal.
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Werk, Geld & Recht |
Op kamers Shadina | 98 | 01-10-2006 16:06 | |
Werk, Geld & Recht |
[studentenkamer] Te vroeg kamers vrij terwijl studie in augustus begint. Severus | 22 | 31-03-2005 10:53 | |
Werk, Geld & Recht |
Kamer Vaj | 11 | 28-11-2004 19:20 | |
Liefde & Relatie |
Op kamers, of toch niet...?! 20marianne12 | 26 | 12-05-2003 18:33 | |
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap |
LPF wil werkwijze Kamer veranderen Atje85 | 41 | 17-02-2003 13:45 | |
Algemene schoolzaken |
Kamer in Utrecht --> Paar vraagjes. Verwijderd | 15 | 30-09-2002 12:54 |