Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Technologie / Software & Hardware
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 06-02-2003, 14:52
niemand
Avatar van niemand
niemand is offline
Ik heb sinds een paar dagen een Sun SparcStation 4, met 1GB hd, zonder flop en zonder cdrom.
Ik wil em dus laten booten via het netwerk.

Ik heb daarvoor wat rondgezocht en gevonden dat je op een bak in het netwerk rarp, arp en tftp aan moet zetten. rarp en arp zorgen ervoor dat de sparc een ip krijgt en dan download ie zn kernel met tftp.

Aangezien rarp geschrapt is vanaf de 2.4 kernel, heb ik even een RedHat7.0 op me pc gezet, die heeft de 2.2.16-22 kernel. Verder heb ik in de root van tftp een debian kernel voor de sparc staan, de file heet 'kernel'. Ik heb op de hele tftp dir een chmod 777 gedaan.

Als ik op de sparc 'boot net kernel' invoer, krijg ik te zien:
Boot device: /iommu/sbus/ledma@4,8400010/le@4,8c00000
en dan gebeurt er niks (dat device wat ie aangeeft is het netwerk). Ik kan met stop-a het nog wel afbreken. In de logs van RedHat staat dat er een tftp connection van 192.168.0.3 is geopend (192.168.0.3 is dus het ip wat de sparc moet krijgen).
Als ik met netstat een tijdje kijk, zie ik dat er ongeveer 5-10s een connection van 192.168.0.3 komt naar udp port 1042. Verder gebeurt er niks, ik krijg ook geen errors.

Waarom boot de sparc niet?
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:02.