als ik erg veel alcohol tot me heb genomen, kan het nog weleens voorkomen dat ik scheel ga kijken (tot ik realiseer dat ik scheel kijk ) en als ik mijn ogen dicht doe, kan het weleens voorkomen dat ik een soort 'achtbaan' hallucinatie krijg, het gevoel dat ik erin zit dus
Drexz schreef op 24-04-2003 @ 23:00: Heb ik ook wel is gehad na een MovieMarathon als je dan al weer aan het ontnuchteren bent en half uitgestoond en zwaaaar moe !
of na een joint, halve fles port, een uur slaap in 40 uur busreis en 12 uur praktisch non-stop wandelen in Parijs...nee, dat was geen pretje. ben nog aan het bijkomen.
empyrian schreef op 24-04-2003 @ 23:45: of na een joint, halve fles port, een uur slaap in 40 uur busreis en 12 uur praktisch non-stop wandelen in Parijs...nee, dat was geen pretje. ben nog aan het bijkomen.
40 uur busreis naar parijs?
ben je via tokyo gereden ofzo?
__________________
I don't need to hear about how shitty my hair looks caus I know all about it