![]() |
|
Slachtoffer 'menselijk' misdrijf alsnog overleden
ENKHUIZEN - De 78-jarige Jan Tonkes uit Enkhuizen is donderdag overleden aan de verwondingen die hij 31 mei opliep. Zijn buurman sloeg hem die dag met een kandelaar de schedel in "als oplossing voor de erbarmelijke situatie waarin Tonkes zich bevond". De 47-jarige buurman zit in voorlopige hechtenis. Dat heeft het Openbaar Ministerie (OM) in Alkmaar donderdag meegedeeld. Het slachtoffer was eind mei zijn woning uitgezet. Het maatschappelijk werk had echter geen opvang voor de man gevonden, waarna buren geen andere oplossing zagen dan de woning weer open te breken. Tonkes verbleef sindsdien met niet meer dan een matras in de woning. De buurman vreesde dat deze uitzichtloze situatie gehandhaafd zou blijven tot de dood van Tonkes. De Enkhuizer besloot zaterdag 31 mei een einde aan het leven van zijn buurman te maken. Met een kandelaar sloeg hij hem op het hoofd. Tonkes overleefde de klap, maar lag sindsdien in kritieke toestand in het ziekenhuis. Daar is hij donderdag alsnog aan zijn verwondingen overleden. (bron:www.telegraaf.nl) Vinden jullie dat deze man terecht heeft gehandeld? Moet hij worden vrijgesproken/ strafvermindering krijgen? Of moet hij juist extra lang tbs ofzo krijgen? (sorry als hier al een topic over is)
__________________
Dat dan weer wel.
|
Advertentie | |
|
![]() |
|
![]() |
Slimme zet van de moordenaar om zo'n verhaal op te voeren, maar daarmee valt zijn daad niet goed te praten. Als je denkt dat iemand minder lekker in z'n vel zit, sla je hem niet de hersens in. Dat kan de persoon in kwestie altijd nog zelf doen.
__________________
Met beide benen op de grond kom je niet ver..
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
De wereld is mooier mét jou! en ook ik ben geslaagd :D
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
Natuurlijk is het niet zo goed. Had die buurman anders gevraagd of hij zelfmoord wou plegen.
__________________
Politiek is interessant, want het gaat over het bestuur van het land :D | Voorheen bekend als 'S@nder'.
|
![]() |
||
Citaat:
Idd, doodstraf helpt niet, als je zo geestelijk in de war bent dat je iemand vermoordt denk je ook niet aan de gevolgen ervan..
__________________
Dat dan weer wel.
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Hij had die oude man ook gewoon bij hem thuis kunnen opnemen, daar was ie meer mee geholpen dan met een ingeslagen schedel. Het is in mijn ogen ook geen hulp bij zelfdoding, want dat had wel op een wat "vriendelijkere" manier gekunt en ik denk niet dat iemand iemand anders zal vragen om even zijn schedel te kraken.
|
Advertentie |
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap |
Plan strafbaar stellen Holocaust-ontkenning wint steun Relief | 115 | 19-02-2007 10:47 | |
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap |
'TMF en MTV moeten zelf censureren' Love & Peace | 214 | 15-11-2005 22:47 | |
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap |
de rechtzaak van saddam hoessain Verwijderd | 81 | 23-10-2005 11:50 | |
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap |
Marteling Sadam Hussein TheRedArrow | 62 | 14-07-2004 23:23 | |
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap |
Canal+ in gevangenis Verwijderd | 245 | 18-04-2004 12:23 | |
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap |
Gerechtigheid in Pakistan! Upior | 20 | 09-07-2002 13:21 |