![]() |
|
![]() |
wat er precies niet lukt? kvint et zo genant allemaal ma iig, hij krijgt em er dus gewoon niet in, hijs heel erg gespanne steeds en daardoor kank me ook nie heelmaal ontspanne ensow, ma tis ook niesow dat et iets is waark ech goed met em over kan prate ofsow, ma iig, dat lukt er dus niet... en alsk bove op hem ga zitte, is de kans dan echt groter dat et lukt? volges mij benk dan alleen ma vet gespanne...
__________________
ik hou van je
|
![]() |
|
![]() |
Als de oorzaak dat het niet lukt de spanning is, dan moet je die spanning oplossen, lijkt mij. Sex als je gespannen bent is sowieso niet lekker. Ook niet als je het voor de duizendste keer doet.
Waarom zijn jullie zo gespannen? Dat moet toch te verhelpen zijn? Geef eerst maar eens een beschrijving van jullie persoonlijke omstandigheden en jullie relatie. In normaal nederlands alsjeblieft, dat leest wat makkelijker voor mij.
__________________
Pfff. Boeie.
|
![]() |
|
![]() |
Tja, iets waardoor ik een beeld van jullie krijg en misschien een idee krijg wat er aan schort en wat er misschien aan te doen valt.
Vertel maar gewoon iets over jullie. Mag ook per PM als je dat niet op het forum wilt strooien. Ik vertel nooit iets door.
__________________
Pfff. Boeie.
|
![]() |
||
Citaat:
__________________
Als ik later groot ben, trouw ik met kermit de kikker :p | Tel wat je hebt, niet wat je mist
|
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
Oh my god, man you love snakes. - Yeah, no shit. That's why I'm getting tats of cobra's on both my pythons.
|
![]() |
|
![]() |
Och dat gezeik met die double dutch...luister, als jij je pil die strip niet vergeten bent en je bent ook niet ziek geweest, is er geen eisprong en kun je niet zwanger worden.
Je moet je plezier in sex niet laten vergallen door een al te paniekerige angst voor zwangerschap. Tuuurlijk, ik moest ook leren vertrouwen op de pil, ik geloofde er ook geen klap van. Zo'n pilletje, was vast niet genoeg. Maar ja, het werkte. Duurt een paar maanden.
__________________
Pfff. Boeie.
|
![]() |
|
![]() |
Jeuzz een ander standje doen..
bijvoorbeeld ga jij boven op hem zitten misschien dat dat helpt. en je moet niet denken als je bezig bent van gatahet nu wle goed... gewoon alle tijd nemen en niet denken het moet nu wel goed gaan...want dan gaat het Niet goed.\ ![]() ![]() xus mel |
![]() |
|
![]() |
Als je er niet met hem over kunt praten, moet je misschien toch eerst nog wat handwerk en eventueel mondwerk doen. Je moet je toch volledig bij elkaar op het gemak voelen en als je nog niet goed over sex kunt praten, denk ik dat je beter nog even kan wachten.
__________________
Jongens denken maar aan 1 ding. Gelukkig denken meisjes aan hetzelfde.
|
![]() |
|
![]() |
Kan je daar dan niet met elkaar over praten?
Ik denk wel dat als jij op hem zit het makkelijker zou moeten gaan. Omdat je dan zelf kan 'richten' en jij toch beter weet waar alles heen moet. Je hebt het dan gewoon meer zelf in de hand.
__________________
Jongens denken maar aan 1 ding. Gelukkig denken meisjes aan hetzelfde.
|
![]() |
|
![]() |
mijn vriend en ik hadden het ook.
We wilden het allebei wel, maar als het er op aan kwam dan ging het niet meer. misschien moet je gewoon nog even wachten, tot et gewoon een keer gebeurt. zo hebben wij het ook gedaan en nu gaat het prima. mijn vriend gebruikte ook best wel veel drugs, ik dnek niet dat je hier iets aan hebt maar toen hij ging minderen leek het veel makkelijker te gaan. xxx |
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Seksualiteit |
De (cu2) sexvragenlijst Some | 41 | 25-04-2020 22:14 | |
Seksualiteit |
Klaarkomen tijdens de seks met mijn vriendje lukt niet lopertje18 | 5 | 24-08-2012 04:15 | |
Seksualiteit |
Seks lukt (bijna) niet. Eloo | 31 | 16-04-2008 18:44 | |
Verhalen & Gedichten |
Neuken? Shitonya | 24 | 12-04-2004 21:21 | |
Drugs & Alcohol |
Als ik nog een keer wiet rook word ik het huis uitgezet Isa | 55 | 09-02-2004 15:20 | |
Seksualiteit |
het wil maar niet lukken! steentje | 9 | 27-04-2003 19:36 |