Advertentie | |
|
![]() |
||
Citaat:
![]() en als het nou een totale vreemde is OF een familie lid... wat dan? ![]()
__________________
Ik fluit jou eruit!!
|
![]() |
|||
Citaat:
Citaat:
![]()
__________________
Liefde: Het pokerspel van het Leven. Je begint met een paar en je eindigt met een full house.
|
![]() |
|
Ik weet niet wat ik zou doen, als hij m'n beste vriend zou zijn. M'n beste vriend heeft namelijk ook lang haar, net als ik dus, en hij zal het dan ook niet doen. Zonder dwang of een enorme beloning. En in dat laatste geval nog niet denk ik. Maar goed, als we er even vanuit gaan dat-ie het wel doet, dan weet ik het nog steeds niet. Hij blijft denk ik nog wel m'n vriend, ook al zal ik 'em een tijdje niet willen zien en spreken denk ik. Ow, en het ligt er ook aan of hij alles dr af scheert, of dat-ie een mohawk maakt. Dat laatste lijkt me nog wel leuk.
![]() En als het een onbekende is... tja, dan ga ik naar vingerafdrukken zoeken, en dan laat ik hem of haar opsporen omdat het een ernstig misdrijf is, en zal ik m'n advocaat de opdracht geven hem of haar aan te klagen voor levenslang.
__________________
...
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
|
iig de rest van mijn kop kaalscheren en achterhalen wie het heeft gedaan... en diegene die het heeft gedaan opgeven bij allerlei pornosites en catalogussen en 200pizza's op zijn naam naar zijn huis sturen. ja, kzal em kriegen
![]()
__________________
As many intelligent people know, aliens are all around us. */* http://www.achterklap.nl
|
![]() |
|
![]() |
Ik ben op zich tegen de doodstraf, maar hiervoor maak ik een uitzondering. Jezus, mijn haar...ik heb zo lang gespaard! In ieder geval wil ik een hele erge vette schadevergoeding. Bloeden zal ie, tot het weer helemaal is bijgegroeid. En tot die tijd zelf met een kale kop rondlopen.
__________________
Pfff. Boeie.
|
![]() |
|
Ruzie maken, en zeker een klap op z'n hoofd geven.
Plus dat er echt wel een deuk in onze band zit dan. Grappen zijn leuk ed, maar je moet wèl je grenzen kennen. (zeker wat betreft mijn haar ![]() Maar goed, mijn beste vriend wil me ècht niet kaal zien. Die kreeg al een shock toen mijn haar tot aan m'n kin geknipt was dus.. ![]() Plus dat hij wel begrijpt dat ik daar absoluut niet goed op zou reageren.
__________________
Drie.
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
De Kantine |
Hoe zou je reageren/wat zou je doen als? Nummer 2. Missy | 76 | 02-06-2009 18:18 | |
De Kantine |
Wat zou je doen als... Michel1992 | 2 | 26-05-2009 11:50 | |
De Kantine |
Hoe zou je reageren/wat zou je doen als..? Missy | 500 | 03-04-2009 13:25 | |
De Kantine |
Wat zou je doen als je een dag ... mocht zijn Verwijderd | 113 | 27-10-2008 08:32 | |
De Kantine |
Hoe zou je reageren in de situatie?/ Wat zou je doen als..? Missy | 360 | 06-06-2008 01:44 | |
De Kantine |
Wat zou je doen als....... BananaSplit | 226 | 30-01-2006 14:21 |