Advertentie | |
|
![]() |
|
Zoek om te beginnen misschien eens een goede foto van jezelf. Dat is al makkelijker dan je op je spiegelbeeld te baseren bij het tekenen. Mjah, en dan is het een kwestie van tekenen en een stijl kiezen. Je kan uiteraard een gewone potloodtekening maken of meer iets in een andere stijl. Ik weet uiteraard niet of ze een of andere stijl hebben opgegeven op school. Heb er zelf eens eentje in een andere stijl gemaakt: ikke (de originele is btw gewoon in twee kleuren, vlekken komen door de scan en voorbeeldfoto staat in fotoboek).
__________________
~Wie zijn gat verbrandt mag blij zijn dat hij niet andersom stond~
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
|
Verwijderd
|
Niks foto
![]() Wij doen dit op school, en om het je zo moeilijk mogelijk te maken pak je een spiegel (of twee of drie), een vel papier en je gaat precies tekenen wat je ziet. Niet wat je denkt dat je ziet, maar wat je ziet. Geen neus, geen ogen, geen mond, maar lichte en donkere vlekken. Het is verstandig om niet een oog in detail uit te werken als je nog niet eens een begin van een mond hebt gemaakt, omdat je de verhoudingen erg goed in de gaten moet houden. Het is een beetje zonde om een volledig uitgewerkt oog te moeten uitgummen omdat hij bij nader inzien toch iets verder naar links had moeten zitten. |
![]() |
||
![]() |
Citaat:
__________________
just call it music
|
![]() |
|
hoe maakt men een zelf portret.
stap 1: waar neem je zelf, van alle kanten, voor , achter plus zij aanzichten. Dit kan met een spiegel. stap 2: kijk voor al naar het grootse oppervlak, dit geeft namelijk de uitdrukking aan , het karakter. let vooral op de plaats van het oor , in vergelijking tot het oor. Heel belangrijk let ook op schaduwvallen en de vormen van de ogen etc.. vormen vormen alles draait om deze indrukwekkendheden + het licht natuurlijk Stap 3: schets niet te dik, heel licht , maar wel met zelfvertrouwen = heel lastig. stap 4: maak een aantal schetsen stap 5: werk er een uit. ![]()
__________________
signatuursignatuur... natuurinsignatuurinsigt ..:)
|
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
I'll find you.
|
![]() |
|
Op school heb ik ooit zelf 2 portretten moeten maken. Een geschilderd en een gefotografeerd. En bij die laatste opdracht was het de bedoeling dat je een bepaald beeld van je neerzet. Dus als iemand die foto zag, ongeveer wist wat voor persoon jij was.
__________________
Du bist ein N00b!
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
ARTistiek |
Wat wil je kwijt #1 Verwijderd | 478 | 15-03-2014 16:31 | |
ARTistiek |
toelatingsexamen KASK gent Verwijderd | 10 | 13-02-2010 20:54 | |
Software & Hardware |
[Digitale camera] Advies gevraagd Daantje_0705 | 11 | 14-06-2007 15:50 | |
Verhalen & Gedichten |
Het "Aan de andere kant van de spiegel"-topic Verwijderd | 67 | 03-07-2006 13:27 | |
Nieuws, Achtergronden & Wetenschap |
Nieuwsberichten zonder nieuwswaarde a la 'tiswah' T_ID | 501 | 07-02-2006 00:13 | |
ARTistiek |
Foto's woezel | 29 | 05-01-2006 16:35 |