Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Lichaam & Gezondheid
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 07-05-2002, 22:53
KrizzZzZZzzjE :P
Avatar van KrizzZzZZzzjE :P
KrizzZzZZzzjE :P is offline
---> oftewel Oorsmeer
ik had toen ik gister in de trein terug zat na een lange tijd <zo'n 14 dagen> weer aans hard <techno-achtige> muziek geluistert met men diskmen... ik voelde heel de tijd kriebols in mijn oor, en sins dien heb ik nogal veel oorsmeer.
normaal heb ik er nooit echt last van, maar kan dat nu gewoon door die harde muziek komen?
verder heb ik geen pijn ofzow.
__________________
Estilapo coge la dretticos !!
Met citaat reageren
Oud 08-05-2002, 19:52
jnieuwelaar
jnieuwelaar is offline
Ja dat kan, je lichaam vormt dan een natuurlijke demping voor het geluid. Helaas werkt die demping niet meer bij mij en na het concert van een of andere metalband heb ik besloten toch eens een oortest te laten doen en oordoppen op maat te laten maken.
__________________
Als, als, als, wat een kutwoord. ALS ik een kutje had zat ik ook wel op paardrijden, maar ik heb verdomme geen kutje.
Met citaat reageren
Oud 12-05-2002, 01:36
Q
Avatar van Q
Q is offline
Ik ken iemand die ook enorm "volle" oren heeft en muziekleraar is enz. Speelt zelf al JAREN in een band en gebruikt nooit oordoppen en is nog niet doof. Hij kan heel goed horen, dus zn lichaam heeft zn eigen oordoppen gemaakt.
Met citaat reageren
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:10.