Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Liefde & Relatie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 03-05-2004, 09:06
G.T.C.
Avatar van G.T.C.
G.T.C. is offline
Mijn vriendin en ik hebben nogal verschillende vrienden. Mijn vrienden zitten liever op zaterdag avond met zijn allen bij iemand thuis om een beetje te bieren en wat achter de spelcomputer te zitten of wat muziek te spelen of een filmpje kijken.
Haar vrienden gaan juist nogal vaak uit naar een discotheek.

Het werkt gewoon niet zo goed als wij iets willen doen samen met vrienden. Een discotheek vind ik zelf ook niet zo boeiend omdat ik het op zijn zachts gezegd niet zo op al die trance muziek heb.

Met zijn 2en hebben we het helemaal naar ons zin hoor....daar niet van. Dan doen we ook genoeg leuke dingen. Maar het zou wel gezellig zijn als we ook dingen met vrienden kunnen doen.

Dit topic heb ik niet echt bedoeld om advies te vragen maar ik wilde graag weten hoe dit bij jullie zit. Gaan jullie elk weekend uit? De ene keer met jou vrienden, en de andere keer met zijn/haar vrienden ofzo..? Of kennen jullie een ander stelletje waarmee jullie dingen ondernemen? hangen jullie alleen een beetje rond bij wat mensen? Doen jullie alleen maar dingen samen? Gaan jullie apart uit met je eigen vrienden?

Brand maar los
__________________
A lie gets halfway around the world before the truth has a chance to get its pants on.
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 03-05-2004, 09:33
_Moby_
Avatar van _Moby_
_Moby_ is offline
ze is nu twee maanden mijn vriendin en we zijn nog 0 keer samen uitgeweest (mja hier heb je weinig aan, aangezien ik mijn vriendin sowieso bijna nooit zie, haar vriendinnen zijn natuurlijk het belangrijkste voor ze )
__________________
Como se dice..
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 09:37
In_stilte
Avatar van In_stilte
In_stilte is offline
Bij ons is het een beetje dubbel, we wisselen af. Hij is vaak bij zijn vrienden en dan zit ik daar ook bij. (kan heel goed met ze op schieten) Maar hij komt ook rustig erbij zitten als ik bij vrienden ben, het fijne is dan ook dat hij mijn vrienden al kende en ik zijn vrienden al een beetje kende.

Het probleem dat ik dan weer heb is dat we het allebij zo druk hebben dat we weer weinig alleen zijn met elkaar en dat er bijna ALTIJD vrienden bijzijn...
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 10:26
raarheid
Avatar van raarheid
raarheid is offline
ik en mijn vriend hebben nu 4maanden een relatie en zijn nog geen 1x samen uit geweest, niet met zijn vrienden/of de mijne erbij. Hij gaat op zaterdagavond standaard naar een diskotheek met een vaste groep jongens, en loopt regelmatig de grote feesten als DefQon, In Qontrol, Qontact, Innercity etc. af... ik zit meestal gewoon thuis, heb geen zin om uit te gaan, trekt me niet zo. Enkele keer ga ik is bij een vriendin langs of ga ik toch ook maar ff naar een diskotheek, toch al zou die het echt leuk vinden zou ik wel meegaan, maja zullen zien
__________________
[:: As the Rush Comes ::]
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 10:34
ZerO
Avatar van ZerO
ZerO is offline
Omdat we ver van elkaar vandaan wonen zijn we bijna altijd samen in het weekend dus gaan we ook samen uit. Altijd met vrienden erbij, zijn vrienden of mijn vrienden. We gaan vaak de kroeg in en af en toe naar een drum&bass feest. Iedereen bij ons in de "groep" houdt van uitgaan dus is er niet echt sprake van keuzes maken.
__________________
Pardon my French
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 10:40
Sade
Avatar van Sade
Sade is offline
We zijn in het weekend vrijwel altijd bij elkaar, ik blijf ongeveer elke zaterdag bij hem slapen. Soms gaan we samen uit, met mijn vriendinnen, met Konninginnenacht zijn we bijvoorbeeld weer samen uit geweest en hadden met zijn vrienden afgesproken.
Allebei houden we van uitgaan, en onze vrienden/vriendinnen ook, dus geeft niet zoveel moeilijkheden
__________________
I think I have a problem, I think I blink too much
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 10:44
pyres
Avatar van pyres
pyres is offline
ik vind de vrienden van mijn vriend ook niet echt sociaal. die jongens vinden het nogal erg leuk om elkaar voor lul te zetten en nogal rake opmerkingen te maken. en dan begrijpen ze niet dat een buitenstaander (zoals ik dus) er boos om wordt. mijn eigen vrienden zie ik nu niet meer omdat die nu overal ergens anders studeren. mijn vriend weet dat ik het moeilijk vind, want MIJN vrienden zie ik niet en ZIJN vrienden vind ik maar irritant.

over het dingen doen enzo; meestal gaan ze met z'n alle klaverjassen of uitgaan in een lokale kroeg ofzo. op zich niks mis mee maar dan is er wel minstens 1 meisje die dan "hallo" tegen mijn vriend moet zeggen en dat gaat dan zo de hele avond door.

je kunt dus begrijpen dat ik af en toe een beetje word
__________________
mmm lekker mmm ik ben bokkebokkebokkebok
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 10:44
snoopy
Avatar van snoopy
snoopy is offline
wij gaan bijna nooit samen uit. Maar ja... we gaan ook bijna nooit apart uit, dus... sja.
__________________
Tsja
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 10:52
Hawahaai
Avatar van Hawahaai
Hawahaai is offline
Wij houden allebei niet zo van uitgaan, dus op zich hebben we daar geen problemen mee. Ik ga af en toe eens een keertje uit met mijn vriendinnen en 'de groep', om sociaal te doen, en hij gaat dan iets anders doen.
Qua 'gewoon dingen doen' doen we vaak dingen met z'n tweetjes, en verder wisselen we af of we iets met zijn vrienden of met mijn vriendinnen doen, net hoe het uitkomt.
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 10:54
Verwijderd
wij hebben praktisch dezelfde vriendengroep, en gaan ook nooit stappen. eerder met zn allen naar de film. of gewoon, een dagje weg. dat spreekt ons meer aan. en dat gaat gewoon ook wel goed.
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 11:57
luchtballon
Avatar van luchtballon
luchtballon is offline
We hebben dezelfde vrienden, dus we gaan wel eens samen uit, hoewel dat niet zo vaak is. Want we gaan sowieso niet zo vaak uit. En mijn broer en zijn vriendin behoren ook tot onze vriendengroep dus met z'n vieren doen we ook wel eens iets.

Op zijn werk (hij is dan van vrijdagavond tot zondagavond weg, werkt niet in dezelfde stad) gaat hij ook heel soms uit, en dan kan ik natuurlijk niet mee.
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 12:10
Verwijderd
We gaan nooit samen of samen-en-met-vrienden naar een discotheek, maar wel soms naar optredens van bandjes en regelmatig naar de bioscoop of het zwembad ofzo. Een groot deel van onze vrienden is gezamelijk, dus als we samen iets met vrienden doen, dan is het met die vrienden. Bij iemand thuis zitten met vrienden doen we alleen als er iemand jarig is enzo
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 12:34
M. Arnoldi
Avatar van M. Arnoldi
M. Arnoldi is offline
Offtopic:
Hoho...die trancemuziek in die discotheken, kan je geen trancemuziek noemen, maar eerder ongeinspireerde bagger.

Ontopic:
Als ik een vriendin zou hebben, zou ik haar niet vaak meenemen naar een groot feest. Ik doe dat liever met mijn vrienden, want als ik mijn vriendin zou meenemen, heb ik het gevoel dat ik straks de hele avond met haar moet optrekken. Daarnaast krijg je meestal het gezeik dat ze naar huis wil of dat soort dingen. En nu spreek ik uit ervaring.

En waarom zou je specifiek met elkaars vrienden op stap moeten gaan? Als je een keer met je vrienden iets gaat doen, vraag je haar gewoon of ze meewil. En als ze geen zin heeft, prima...En dat geldt ook viceversa.
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 14:21
Verwijderd
Mijn vriend en ik gaan sinds we samenwonen niet zoveel meer uit. We vinden het allebei wel lekker om gewoon thuis te zitten en een dvdtje te kijken. Soms nodigen we vrienden uit om bij ons te komen, of we gaan met een groepje uit. We hebben allebei zo'n beetje dezelfde vrienden, dus dat is geen ramp. Mijn vriend en ik gaan bijna nooit uit zonder elkaar. Hij gaat soms weleens met vrienden een avondje weg, maar dan blijf ik gewoon thuis.
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 18:27
druiveke
druiveke is offline
Citaat:
CrazyMoon schreef op 03-05-2004 @ 15:21 :
Mijn vriend en ik gaan sinds we samenwonen niet zoveel meer uit. We vinden het allebei wel lekker om gewoon thuis te zitten en een dvdtje te kijken. Soms nodigen we vrienden uit om bij ons te komen, of we gaan met een groepje uit. We hebben allebei zo'n beetje dezelfde vrienden, dus dat is geen ramp. Mijn vriend en ik gaan bijna nooit uit zonder elkaar. Hij gaat soms weleens met vrienden een avondje weg, maar dan blijf ik gewoon thuis.
vind jij het dan niet erg als je daar dan zo alleen zit?
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 18:38
Luna
Avatar van Luna
Luna is offline
bij mn vorige relatie gingen we in het begin heel vaak samen uit, of dan ging ik eerst met mijn eigen vrienden en hij ook en danz agen we elkaar aan het einde van de avond en sliep ik bij hem.
Aan het einde van onze relatie gingen we niet meer zoveel uit want meneer had nooit ergens zin in, ik stelde steeda llerlei dingen voor maar niets vond ie leuk. Tsjah, dan houdt het op...
De jongen waar ik nu mee omga(ja, we hebben officieel niet echt iets) houdt van dezelfde soort feesten en plekken dus dat komt mooi uit. En hij kan het ook beter met mn vrienden vinden dan mn ex, die deed echt geen moeite om mn vrienden te leren kennen.
__________________
liep een man in de woestijn en vond een kameel, de kameel vond van niet.
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 19:26
Envy
Avatar van Envy
Envy is offline
Citaat:
_Moby_ schreef op 03-05-2004 @ 10:33 :
ze is nu twee maanden mijn vriendin en we zijn nog 0 keer samen uitgeweest (mja hier heb je weinig aan, aangezien ik mijn vriendin sowieso bijna nooit zie, haar vriendinnen zijn natuurlijk het belangrijkste voor ze )
Klinkt als een leuke relatie..
__________________
your papa never told you about right and wrong
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 19:46
miro
Avatar van miro
miro is offline
We gaan regelmatig uit. Eerst was het altijd apart maar ondertussen zijn zijn vrienden ook mijn (goede)vrienden geworden en mijn vriendinnen die van hem. Meestal is het dus een grote groep, wij twee mijn vrienden en die van hem. Maar het is niet zo dat we afhankelijk van elkaar zijn. We doen regelmatig dingen met onze eigen vrienden en we respecteren het ook van elkaar als we ns afzonderlijk van elkaar op stap willen, ook al gebeurt dat niet meer vaak aangezien het een grote "gang" is geworden
Met citaat reageren
Oud 03-05-2004, 22:15
Eleanor Rigby
Eleanor Rigby is offline
ik wil het hem niet aandoen om met mij en mijn vriendinnen uit te gaan omdat ik zeker weet dat hij er geen zak aan gaat vinden (waar we uitgaan vind ik het opzich ook niet leuk (qua muziek dan), maar met vrienden is het wel echt gezellig)
en ik ben eigenlijk nog niet met hem mee uit geweest (we zijn nog niet zo lang samen) omdat we in het weekend meestal een biosje pakken, concertje hebben, of ergens een feestje ofzo.

hij gaat wel met zijn vrienden uit en ik dus met de mijne. en mijn vrienden kent hij al (uit een eerdere relatie tussen ons) en hij wil ze graag beter leren kennen dus gaan we zo af en toe ns langs bij iemand

ik vind het wel prima zo. als ik uitga hou ik van flirten en dat kan natuurlijk niet met mn vriend erbij (en als hij erbij is wil ik al niet eens meer flirten met anderen <3)
__________________
look back and laugh
Met citaat reageren
Oud 04-05-2004, 22:04
Mr.Oizo
Avatar van Mr.Oizo
Mr.Oizo is offline
Ik heb eigenlijk mijn eigen vriendenkringetje van 6 à 7 vrienden en mijn vriendin heeft ook haar eigen vriendinnenkringetje van 4 à 5 vriendinnen. Bij het uitgaan en zo staan de groepjes wel bij elkaar en ze praten ook allemaal bij elkaar. Ik ben ook eigenlijk met haar in contact gekomen doordat een vriendin van haar verkering had met een vriend van me (die relatie is al weer uit). Dus ja: ik vind dat het nog twee aparte groepjes zijn, omdat ze niet vast allemaal met elkaar optrekken, maar ze kennen elkaar wel allemaal en de personen in de twee groepen praten ook met elkaar.
__________________
Mr.Oizo als vaste forummer: 27-04-2000 - 13-11-2006. Daarna passief lid geworden.
Met citaat reageren
Oud 04-05-2004, 22:24
TwinTurbo
Avatar van TwinTurbo
TwinTurbo is offline
Lekker m'n vriendin geintroduceerd in m'n vriendengroep, ze kende hun al wat 'langer' van verhalen over m'n vrienden, beruchte groep bij ons..dus dat ging vrij makkelijk, dus zij gaat ook meestappen, hoewel ik af en toe ook nog es alleen op zondagavond ga. Moet kunnen allemaal..
De vriendinnen van m'n vriendin gaan niet uit dus das ook gemakkelijk, af en toe 'n zondagmiddag spenderen aan hun das ook wel rielekst, barhangen met de kerels van hun enzo. Och ja, gewoon rielekst een groot feest bouwen met vrienden en vriendin

(lekkere hardcore, trance en de hele zooi *steek*steek*)
__________________
-Powered By ASUS, AMD & @home-
Met citaat reageren
Oud 05-05-2004, 15:47
Verwijderd
Mijn vriend en ik gaan altijd naar dezelfde tent uit. Daar ken ik hem voor de helft ook van. Alleen ik ga met mn vriendinnen en hij met zijn vrienden en dan zien we mekaar daar, dus we zijn half samen half 'alleen' met vrienden. En ik kan het ook wel met zijn vrienden vinden, en hij soms met mijn vriendinnen. Dus dat is nooit zo'n punt.
Alleen als ik ergens anders heen wil, bv naar rotterdam, ga ik altijd alleen met vriendinnen, want dat vind hij niet zo leuk. Voor mij ook geen punt.
Met citaat reageren
Oud 05-05-2004, 15:55
Verwijderd
Wij gaan af en toe samen uit. Mijn vriendje vindt uitgaan niet echt heel erg leuk, en ik hoef ook niet iedere week uit.
Toch gaan we wel eens samen, een enkele keer zelfs met mijn en zijn vrienden.
Soms spreekt hij weer met zijn vrienden af om opo zatavond naar de film te gaan (of een film te kijken), dan ga ik natuurlijk niet mee. Het is volgens mij ook wel eens gezond om alleen met je vrienden om te gaan. En zijn vrienden houden allemaal niet super van uitgaan.
Ik ga op donderdag regelmatig uit met vrienden. Maar dat is sinds ik op kamers woon hoor. Soms gaat mijn vriendje dan wel mee, maar hij is niet al te vaak in Nijmegen, omdat hij aan de andere kant van Nederland woon (ik ken hem daar ook van, want daar woonde ik voordat ik op kamer ging ook namelijk ).
Met citaat reageren
Oud 07-05-2004, 15:45
Verwijderd
Citaat:
druiveke schreef op 03-05-2004 @ 19:27 :
vind jij het dan niet erg als je daar dan zo alleen zit?
ja tuurlijk wel, maar ik kijk dan gewoon wat tv, of ik ga internetten en lekker vroeg naar bed (niet dat ik dan kan slapen, want ik kan pas slapen als hij weer naast me ligt)
Als hij weg is heb ik gewoon even geen behoefte aan andere mensen om mij heen. Vind het dan wel lekker om alleen thuis te zijn, ook al mis ik hem dan wel.
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Liefde & Relatie probleem in langdurige relatie
MinnieM
28 11-01-2008 18:44
Verhalen & Gedichten Een gedeelte uit mijn leven..
U*NiQ
3 28-09-2005 18:06
Verhalen & Gedichten [Verhaal + illustraties] De machtige dagen van Jerzy Narovski
®Observer
3 04-07-2005 23:00
Liefde & Relatie dringend Advies gevraagd over gecompliceerde situatie
Lady_L
55 29-10-2003 19:08
Psychologie Hoe sluit je een relatie af ?
Verwijderd
6 09-04-2002 09:11
Liefde & Relatie hoe maak je het uit ? en als het uit is ?
Verwijderd
13 08-04-2002 19:18


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:49.