Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Huiswerkvragen: Klassieke & Moderne talen
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 14-05-2004, 14:10
halilo
halilo is offline
kan iemand aub dit brief 1 makijken, alsvast bedankt:

4. Verwerk het geheel in een zelf geschreven logisch opgebouwd betoog.

Uit het onderzoek dat het Nederlandse Planet Internet heeft uitgevoerd bij 660 ouders en 220 kinderen blijkt dat volwassenen de chatrooms met onoorbare bedoelingen gebruiken. Een van de vijf kinderen van elf en twaalf jaar verklaarde ooit wel met seksuele toespelingen benaderd te zijn geweest. Dit was bij de acht- tot elfjarigen zeven van de honderd. De ouders maken zich blijkbaar terecht grote zorgen over de gevaren van het Internet voor hun kinderen.
Het gaat om de grote hoeveelheid spam en contact zoekende pedofielen. Het spamemailen die kinderen krijgen bevatten dingen die sowieso niet voor hen bedoelt is. Ze krijgen ook pornografische afbeeldingen op hun emailadres. De meeste kinderen zeggen zelf niet onder deze ongewenste informatie te lijden. Ook menen ze te weten wat hen te doen staat als een irritant iemand in de kletskamer opdaagt. De meeste ouders krijgen van hun kinderen te horen wat er allemaal gebeurt. De helft van de ouders vraagt betere Internet begeleiding.

Laatst gewijzigd op 15-05-2004 om 13:23.
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 14-05-2004, 14:11
halilo
halilo is offline
5. Verwerk het geheel in een zelf geschreven logisch opgebouwd betoog:

Chatbot ontmaskeert pedofielen

Een tijd geleden sloot MSN zijn gratis chatrooms, omdat de pedofielen een dreiging vormden op hun communicatiekanaal. Deze actie loste het probleem niet op. Om de pedofielen te ontmaskeren ontwikkelde de Brit Jim Wightman de ‘chatnanny’s, software die naar pedofielen speurt. Het programma was beter dan de actie van MSN.
Dit programma analyseert de zinnen die op het scherm verschijnen. Ze worden in stukken gehakt en zinssneden en woorden worden met elkaar vergeleken. De software is uitgerust met een neuraal netwerk dat ‘leert’ hoe individuen op het Internet taal gebruiken. Een volwassene die zich als een kind voordat, maakt vaak dezelfde fouten, terwijl klassiek toenaderingsgedrag meestal snel herkenbaar is. Om niet onmiddellijk zelf te worden ontmaskerd, wordt elke Chatnanny met andere parameters uitgerust.
Volgens de maker zijn er al honderdduizend van zijn chatbots in chatrooms actief. Als het programma een pedofiel pakt, stuurt die de informatie naar Wightman en hij stuurt het door aan de politie.
Met citaat reageren
Oud 14-05-2004, 14:50
Balance
Avatar van Balance
Balance is offline
Twee dezelfde opdrachten kunnen samen in 1 topic. Vandaar dat ik ze even samen gevoegd heb.
__________________
Ik ga links want ik moet rechts. En we gaan nog niet naar huis.
Met citaat reageren
Oud 14-05-2004, 21:05
halilo
halilo is offline
oke thnx
Met citaat reageren
Oud 15-05-2004, 19:16
ratonita7
Avatar van ratonita7
ratonita7 is offline
Uit het onderzoek dat het Nederlandse Planet Internet heeft uitgevoerd bij 660 ouders en 220 kinderen blijkt dat volwassenen chatrooms met oneerbare bedoelingen gebruiken. Een op vijf kinderen van elf en twaalf jaar verklaarde wel eens met seksuele toespelingen benaderd te zijn geweest. Bij de acht - tot tienjarigen bedroeg dit cijfer 7 op 100. De ouders maken zich blijkbaar terecht grote zorgen over de gevaren van het Internet voor hun kinderen.
Het gaat om de grote hoeveelheid spam en om contactzoekende pedofielen. Spamemailen die kinderen krijgen bevatten dingen die sowieso niet voor hen bedoeld zijn . Ze krijgen ook pornografische afbeeldingen op hun emailadres. De meeste kinderen zeggen zelf niet onder deze ongewenste informatie te lijden. Ook menen ze te weten wat hen te doen staat als een irritant iemand in de kletskamer opdaagt. De meeste ouders krijgen van hun kinderen te horen wat er allemaal gebeurt. De helft van de ouders vraagt betere Internetbegeleiding. [/B][/QUOTE]
__________________
Grow up! What for?

Laatst gewijzigd op 15-05-2004 om 19:18.
Met citaat reageren
Oud 15-05-2004, 19:20
ratonita7
Avatar van ratonita7
ratonita7 is offline
Chatbot ontmaskert pedofielen

Een tijd geleden sloot MSN zijn gratis chatrooms, omdat de pedofielen een dreiging vormden op hun communicatiekanaal. Deze actie loste het probleem niet op. Om de pedofielen te ontmaskeren ontwikkelde de Brit Jim Wightman de ‘chatnanny’s, software die naar pedofielen speurt. Het programma was beter dan de actie van MSN.
Dit programma analyseert de zinnen die op het scherm verschijnen. Ze worden in stukken gehakt en zinssneden en woorden worden met elkaar vergeleken. De software is uitgerust met een neuraal netwerk dat ‘leert’ hoe individuen op het Internet taal gebruiken. Een volwassene die zich als een kind voordoet , maakt vaak dezelfde fouten, terwijl klassiek toenaderingsgedrag meestal snel herkenbaar is. Om niet onmiddellijk zelf te worden ontmaskerd, wordt elke Chatnanny met andere parameters uitgerust.
Volgens de maker zijn er al honderdduizend van zijn chatbots in chatrooms actief. Als het programma een pedofiel pakt, stuurt die de informatie naar Wightman en hij stuurt die dan door naar de politie. [/B][/QUOTE]
__________________
Grow up! What for?
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:40.