![]() |
||
Citaat:
![]() |
![]() |
||
Citaat:
Maar een verdoving meestal niet voelen? In je arm voel je hem (doet dan wel geen pijn maar je voelt hem wel), in je mond kan het giga pijn doen (rechtop je verhemelte in) en wat dacht je van een ruggenprik..?
__________________
Beagles hebben oren maar kunnen niet horen
|
![]() |
||
Citaat:
Ik heb zelf geen (navel)piercing, de reden daarvan is dat ik het (bijna) altijd erg lelijk vind staan...
__________________
Qui tutto è fermo, incantato, nel mio ricordo, anche il vento.
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
![]() |
||
Citaat:
![]() Ik heb hem bijna 3 jaar geleden laten zetten en het deed wel een klien beetje pijn(wat ik me kan herinneren)maar niet zo erg als mn neuspierc. Het valt allemaal heel erg mee en het piercen opzich is zo voorbij. De dagen erna heb ik wel veel pijn gehad en ik kon iets van 3 weken niet op mn buik liggen omdat het nog te gevoelig was. Het genezen duurt echt wel 2/3 maanden, voordat het echt helemaal goed is dus dan moet je wel steeds voorzichtig zijn. Ik ben eigenlijk ongehoorzaam geweest en ging na 2 weken ofzo al zwemmen en de zon in, dat mag pas na 6 of 9 weken. Bij mij ging het gelukkig niet ontsteken maar dat kan wel gebeuren, heb ik wel gezien bij andere meisjes en dat ziet er echt niet fijn uit. Het beste kun je je dus gewoon 'aan de regels houden'.
__________________
liep een man in de woestijn en vond een kameel, de kameel vond van niet.
|
![]() |
||
![]() |
Citaat:
Het zetten van een verdoving d.m.v. een injectie is niet alleen verboden, maar natuurlijk ook onzin - de piercing zelf doet waarschijnlijk minder pijn dan de injectienaald BRON: http://www.byzantine.nl/goldschmidt/...procedure.html |
![]() |
||
![]() |
Citaat:
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
![]() |
![]() |
||
Citaat:
![]()
__________________
Everything should be made as simple as possible, but not simpler.
|
![]() |
|
|
![]() |
||||
Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
Lifestyle |
Piercing- en tattootopic #29 Verwijderd | 289 | 11-01-2013 08:19 | |
Lichaam & Gezondheid |
navelpiercing onstoken nicklesswarior | 11 | 21-11-2004 14:41 | |
Lifestyle |
NavelPiercing .o0Debbie0o. | 7 | 21-05-2004 17:30 | |
Lichaam & Gezondheid |
navelpiercing?¿? doet dat pijn?! droppie | 72 | 20-01-2004 12:43 | |
Lifestyle |
Navelpiercing laten zetten Do1989 | 27 | 24-03-2003 18:35 | |
Lichaam & Gezondheid |
navelpiercing!! sheila | 17 | 18-04-2002 18:28 |