Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Lichaam & Gezondheid
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 29-05-2004, 21:35
ironflower
ironflower is offline
Ik ga over ongeveer 2 weken naar Turkije, maar ik kwam er pas van de week achter dat er wordt geadviseerd om je te vaccineren tegen Hepatites C.

Nu kost zon vaccinatie 74 euro!!

En eerlijk gezegd vraag ik me af of het echt nodig is.
We gaan naar het kustgebied en zitten in een hotel waar we All Inclusive hebben. We komen alswaar dus niet echt in contact met slechtbereid voedsel van vage restaurantjes of markten. En aan de kust zal de hygiene ed beter zijn dan in het binnenland van Turkije.

Wat ik me nu afvroeg is hoe je Hepatites A precies kunt krijgen?
En of jullie denken dat het nodig/verstandig is om me te laten inenten.
__________________
So it's not hard to fall When you float like a cannonball
Met citaat reageren
Oud 29-05-2004, 21:59
Balance
Avatar van Balance
Balance is offline
Dat je naar een All Inclusive hotel gaat in een toeristengebied zegt helemaal niks. Ook al zou het hotel 5 sterren hebben.
Ik heb zelf een voedselvergiftiging opgelopen in een keurig hotel in Mallorca.

Ikzelf heb de prik vorig jaar wel gehaald en ga dit jaar de herhalingsprik halen (dan ben je voor 15 jaar beschermd), maar er zijn er ook genoeg die hem niet halen. Kijk anders even op het reisforum. Daar zijn ook al topics hierover.
__________________
Ik ga links want ik moet rechts. En we gaan nog niet naar huis.
Met citaat reageren
Oud 29-05-2004, 22:01
ironflower
ironflower is offline
Oke, zal ik kijken

Maar mijn vraag was ook vooral hoe je het kunt oplopen, en ik dacht dat dat meer hier hoorde.
__________________
So it's not hard to fall When you float like a cannonball
Met citaat reageren
Oud 29-05-2004, 22:01
zus en zo
Avatar van zus en zo
zus en zo is offline
het gaat vooral om water geloof ik. dat wordt in turkije niet goed gezuiverd, maar sommige hotels hebben een eigen waterzuiveringssysteem. en met het eten weet je het nooit...of het nou all inclusive is of niet...

ik denk dat die inenting wel verstandig is, want als je toch ziek wordt, ben je veel verder van huis, zeker met de ziekenhuizen daar.
__________________
Geen mens is intelligent genoeg om zijn eigen domheid te begrijpen
Met citaat reageren
Oud 30-05-2004, 06:47
Verwijderd
Om het water, het (schep)ijs en de hygiëne, geloof ik...

Ik ga in oktober ook naar Turkijke (vijfsterrenhotel en ik vind dat dat wel wat uit maakt de toiletten worden bv. elk half uur schoongemaakt en dat scheelt echt wel).

Ik geloof het wel, ik ga die inenting echt niet halen, ik drink alleen water uit flessen, eet geen schepijs ed en was goed m'n handen na ieder toiletbezoek.

Je kunt voor de zekerheid wel ff informeren bij de GG&GD ofzo natuurlijk.
Met citaat reageren
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:39.