Vroend. Vroendvroeeeend. Hehehe.
Vrrrroend.
Hoe dan ook, een vriendin van me heeft nu een jaar met een Rus zonder verblijfsvergunning. Z'n m00der is dood, z'n vader is knettergek en alcoholist en zijn broertje is 13. Hij moet elke dag ontiechlijk hard werken om zijn familie te onderhouden, daarbij weet hij niet zeker of ze wel kunnen blijven.
Hij heeft vaak genoeg tegen 'r gezegd dat hij het jammer vindt dat ze elkaar nu tegen zijn gekomen, in plaats van later, ooit. Nu leven ze beiden in angst dat hij teruggestuurd wordt.
Mij lijkt het vrij kanker, ik denk ook niet dat ik 't vol zou houden. Maar goed, zij vechten er voor.
Ik gok dat het er van af hangt waarrrrom je joch of je wijfje je later tegen zou willen komen. Als 't is omdat hij/zij rond wil neuken dan schiet het niet op, is het omdat hij/zij in een lastige periode zit kun je er voor vechten.
Dus met zo'n vaag topic bereik je niks. Zeker niet als je meer typfouten dan woorden hebt.
Laatst gewijzigd op 10-08-2004 om 16:29.
|