Ha, dit zijn altijd leuke topics. Behalve als ze dan andersom zijn.
Laten we het eens proberen uit te leggen.
Kijk, er komen genoeg mannen in discotheken met mooie lichamen en knappe gezichten. het vervelende met die mooie armen en borstkassen is alleen dat je wéét dat die gozer dus minstens 3 uur per week in de sportschool zit om zulke spieren te kweken, en dat maakt hem automatisch niet meer interessant (wat moeten we immers met iemand die zijn uiterlijk zó belangrijk vindt?).
De patsertjes vallen dus af, hoe mooi ze ook zijn.
Dan heb je de types die gewoon gruwelijk dom overkomen. Of dat nou door de alcohol komt of niet, zij vallen ook meteen af. Openstaande monden, druilerige blikken, gruwelijk domme opmerkingen (iemand die je oor bijna in z'n mond neemt en dan tot 4 keer toe schreeuwt: "Ik praat een beetje moeilijk!", he *burning water*?).
Jongens die je al minstens 5 wanhopige pogingen hebt zien doen bij andere dames en nu dus maar naar jou komen zijn natuurlijk ook een nono.
En als laatste de types die je meteen aanraken (of ze nou een arm om je schouder slaan, je in je billen knijpen of aan je haar zitten). Zonder toestemming blijf je van ons af
Wie er dan overblijven? Iets intelligenter en nuchterder uitziende jongens, met tamelijk tot zeer aantrekkelijke figuren en gezichten, die in staat zijn een fatsoenlijke conversatie te voeren en je niet meteen in een hoekje drukken (tenzij je dat wilt, natuurlijk). Je kunt er weinig meer over zeggen, want het verschilt per meisje wat zij aantrekkelijk vindt. En nou mag Mephostophiles nog zo graag roepen dat er zoiets als objectieve schoonheid bestaat; het feit blijft dat dat niet het enige is waarop beoordeeld wordt.
Dus.