Ik heb een Powerpoint-presentatie gemaakt met video's. Nu kan ik ze wel in de presentatie zetten, alleen dan linkt hij ze naar een filename. Dit is niet zo handig omdat ik vanaf een andere computer de presentatie moet draaien, dus heb ik liever dat hij de filmpjes gewoon in de presentatie opslaat, zodat ik de filmpjes ook 'standalone' kan afspelen zonder ze mee te hoeven kopiëren. Van de help word ik zoals gebruikelijk niet veel wijzer. Iemand tips?
Advertentie
06-06-2007, 18:44
Verwijderd
Heb het al, hoewel hij 'm nu extern afspeelt (in WMP) en niet binnen powerpoint. Weet iemand misschien hoe ik dat wel kan doen?
09-06-2007, 12:24
Verwijderd
Ja. Er zit *ergens* een functie waarmee je je powerpoint in een pakket kan opslaan met alles inbegrepen. Geen idee waar ergens, maar m'n pa heeft het ooit gedaan.