| Advertentie | |
|
|
|
|
|
|
|
Kijk eens op www.via-nl.nl, zij organiseren vrijwilligerswerk/werkkampen voor vrijwilligers die over het algemeen zo'n 2-3 weken duren. Deze zijn voornamelijk in Europa, maar ze hebben er ook een aantal in andere werelddelen. Volgens mij moet je ongeveer 100 euro inschrijfgeld betalen + de reis naar het kamp. Accommodatie en eten/drinken zit bij de prijs inbegrepen. Heb verder geen ervaring met deze organisatie (maar zit eraan te denken om deze zomer te gaan), maar het is in ieder geval een stuk goedkoper dan vele andere organisaties.
__________________
*It's our responsibility to be the change we want to see in this world*
|
|
|
|
|
|
Ik was het op een gegeven moment ook zat. Ik was al naar kreta enz geweest. Toen heb ik vorig jaar mezelf opgegeven als kinder(reis)begeleider(www.reisbegeleiding.nl). Het is niet echt een vakantie, maar je ziet toch wel wat! In het begin twijfelde ik wel, omdat ik niet met vriendinnen op vakantie ging. Maar achteraf geen momentje spijt gehad! Ik werd naar Frankrijk gestuurd dus lekker veel zon
. en het verdiende ook wel lekker!Dit jaar ga ik naar Amerika! Dat heb ik altijd al gewild! wel duur dus dat verdienen kwam achteraf ook wel lekker uit!Succes met je keuze!
__________________
Im looking to the sky to save me..looking for a sign of life..Looking for something to help me burn out bright.
|
|
| Advertentie |
|
|
| Topictools | Zoek in deze topic |
|
|
Soortgelijke topics
|
||||
| Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
| Liefde & Relatie |
Wat moet ik hier mee aan? (vakantie) wiskunde37 | 3 | 03-04-2014 12:47 | |
| Liefde & Relatie |
Ouders laten me niet op vakantie gaan met vriendje xx-Joyce-xx | 42 | 16-08-2011 23:24 | |
| Psychologie |
Mijn vakantie dit jaar Verwijderd | 3 | 02-02-2006 17:58 | |
| Psychologie |
vakantie ??? Nej bedankt Tieneke | 18 | 14-07-2005 15:32 | |
| De Kantine |
VAKANTIE, VAKANTIE, bijna vakantie freakje | 17 | 24-05-2003 14:00 | |
| Werk, Geld & Recht |
Vakantiewerk - tips Simpson | 5 | 09-05-2003 10:48 | |