Volgens mij kun je er het beste gewoon helemaal vanaf blijven, dat is iig wat mij altijd is verteld.
29-09-2011, 21:21
Verwijderd
Ik kan er echt nooit vanaf blijven. Bij puisten met kop is dat geen probleem, die vertrekken over het algemeen als je ze uitknijpt (inderdaad beter om ze dan wel te ontsmetten, anders heb je kans op nog meer puistjes). puisten zónder kop.. tja dat wordt altijd een nog lelijker ding. En toch kan ik er niet vanaf blijven.
Volgens mij kun je ze idd het beste uitknijpen als er zo'n wit kopje opzit, dat doe ik altijd want dan zijn ze toch al een beetje open. Met ontsmette handen natuurlijk. En in plaats van dat je als een malle gaat lopen knijpen met je nagels enzo kun je stukjes tissue om je vingertoppen doen en dan aan weerskanten van dat puistje je vingers houden, dan de huid een beetje uit elkaar te trekken en dan springt ie vaak ook al open en kun je preciezer dat puistje uitknijpen zonder van die afdrukken ernaast.
Beste waarvoor? Met uitknijpen riskeer je altijd een extra beschadiging (littekentje) doordat je er zo hard op drukt. Maar wil je er zo snel en elegant mogelijk vanaf, dan kun je beter zo snel mogelijk de rommel eruit duwen.
puistjes pas uitduwen als ze helemaal rijp zijn..anders kun je littekentjes krijgen of komt niet al de 'vuiligheid' er uit en krijgje als gevolg een grotere.. niet ontsmetten met ontsmettingsalcohol.. gewoon rozenwater is genoeg :-) dat kalmeert de huid ook wat. ontsmettingsalcohol zorgt er voor dat je huid pas na 8uur terug op z'n positieven komt