Citaat:
Wow!! Wat fijn dat je er dan toch wel geregeld kunt zijn! Hoe komt het dat je dat toch maar niet ging doen?  Niet dat ik je weg wil hebben hoor, integendeel.
Gelukkig! Ja! Ik werk voltijds in een kookwinkel en daarnaast in mijn atelier met nu en dan een expositietje en verder heb ik sinds een halfjaar een (nieuw  ) vriendje en dat is ook allemaal heel leuk!
|
Ik had toen zin om alles achter te laten en te gaan en toen ben ik serieus werk gaan maken van hoe dat werkt met visa, werk, verblijf etc. Helaas is de Zuid Afrikaans ANC-regering het nagenoeg onmogelijk aan 't maken om je geluk op die manier te gaan beproeven.
Ik heb natuurlijk altijd m'n zus en m'n zwager daar en m'n zwager zou daar zeker een rol in kunnen spelen, maar dan nog... M'n zus komt overigens als ik daar ben steeds met hopen kerels op de proppen, omdat ze hoopt dat ik daar verliefd word en blijf.
Maar voorlopig nog steeds in Utrecht ja. Ik Houuuuuu van mijn baan en m'n vrienden hier, dus ik ben meestal ook wel heel gelukkig eigenlijk!
Klinkt goed liefje! En een nieuwe liefde ook, leuk!!