ik ben tegen omdat de islam zich dan nog verder afzondert van de nederlanders en ze dan verkeerde ideeen leren over de nederlanders..
ik vind dat je die mensen gewoon als nederlanders moet behandelen, het enige dat zou mogen worden aangepast is dat mensen op scholen waar er veel kinderen zitten met islamitisch geloof godsdienstlessen over de islam doen ipv over het katholieke (in mijn basisschool tijd konden we kiezen uit godsdienst en nog iets, als ze nu ook gewoon alle kinderen laten kiezen is er geen probleem lijkt mij)
die scholen hoeven neit te komen, die mensen hebben de nationalitiet nederlander in hun paspoort staan.. ze kunnen zich best zo gedragen/. kijk ze hoeven neit spontaan op klompen te gaan lopen en hun geloof vergeten maar het is de bedoeling dat ze gewoon meedoen..
ik denk dat op gelovige basischolen racisme ook deels word aangeleerd.. ik kan dr een heel lang verhaal over gaan typen maar daar heb ik nu even geen tijd voro
|