| Advertentie | |
|
|
|
|
|
|||
|
Bedankt voor jullie snelle reacties, ik denk dat ik het begrijp
![]() Ik heb het volgende op het oog: Citaat:
![]() Edit: Dit ziet er eigenlijk ook wel fijn uit en zou toch ook moeten werken? Citaat:
Laatst gewijzigd op 06-01-2004 om 07:40. |
|||
|
|
||
|
Citaat:
__________________
Ongefilterd. Van nature troebel.
|
||
|
|
|||
Verwijderd
|
Citaat:
Zo'n 4-USB-bracket moet natuurlijk wel op het moederbord worden aangesloten. Het hangt een beetje van je systeem af hoe dat werkt. Zoals het hier staat gaat het op de omslachtige manier, namelijk door hem intern door te lussen en achterin een USB-poort te prikken. Het lijkt me handiger om de kabel rechtstreeks op het moederbord te prikken, dan zit je ook niet te kloten met de achterkant van je PC. Vrijwel alle moderne moederborden hebben 4 USB-poorten, maar de meeste moederborden/PC's hebben er maar 2 geactiveerd als ze worden geleverd. De laatste 2 poorten hebben de vorm van een connector op het moederbord, waar je dan zelf nog hubs aan kunt hangen. Ik zou verwachten dat zo'n front-hub ook direct naar je moederbord gaat. Citaat:
Zo'n kaart heeft gewoon een aantal connectors extern, dus die je aan te achterkant kunt puggen, en nog een interne connector waar je zelf mee kunt doen wat je wilt (bijvoorbeeld een USB-hub aan de voorkant van je kast).
|
||
|
|
|
|
ik heb ook nog een vraag.ik heb voor een paar maanden ook yo een usb hub gekocht.dus ik hem inpluggen stop ik er een gaming pad printer en scanner in dan yegt mijn computer dat er te weing stroom op de usb hub staat om alle 3 dingen te laten werken.
kan me iemand hier mee helpen p.s. heb win98se |
|
|
|
||
|
Citaat:
__________________
Ongefilterd. Van nature troebel.
|
||
|
|
||
|
Citaat:
|
||
|
|
||
|
Citaat:
__________________
De enige domme vraag is de niet gestelde vraag. (© Caatje) | Ik ben gelukkig, gelukkig (naar Brigitte K.) | Koeien!!!! (© Brigitte Kaandorp) | ergo
|
||
| Advertentie |
|
|
![]() |
| Topictools | Zoek in deze topic |
|
|
Soortgelijke topics
|
||||
| Forum | Topic | Reacties | Laatste bericht | |
| Onzin |
Hoi deemoedig pijpen #1869 Abby. | 500 | 22-05-2016 22:19 | |
| Software & Hardware |
Beste merk moederbord met oog op budget en mogelijkheden? Severus | 29 | 14-05-2009 13:29 | |
| Software & Hardware |
Laptop kopen MB | 3 | 14-08-2006 10:00 | |
| Software & Hardware |
[Nieuw systeem] Algemene vragen Verwijderd | 33 | 30-07-2006 19:28 | |
| Software & Hardware |
[iPod G5]Wat vinden wij ervan? Odin | 68 | 02-03-2006 01:37 | |
| Software & Hardware |
nieuwe comp dragonrider | 21 | 15-10-2003 19:34 | |