Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Lichaam & Geest / Liefde & Relatie
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 30-05-2002, 15:02
Verwijderd
ik heb een probleem, Ik wil volgend jaar IFAS gaan doen (engelstalige bedrijfseconomie) , zelf kan ik dit wel aan. Maar 2 vrienden van mij willen dezelfde opleiding kiezen (omdat ik die opleiding doe) maar ik weet bijna zeker dat een van de 2 die opleiding niet aan kan (doordat de opleiding volledig engelstalig is) Hoe kan ik hem dat op een subtiele manier duidelijk maken?
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 30-05-2002, 15:05
Verwijderd
Je zegt het zelf al: je moet het subtiel brengen. Praat gewoon met hem over de opleiding in het algemeen, niet echt direct over het feit dat júllie die opleiding gaan volgen...breng het gesprek handig op de moeilijkheidsgraad voor mensen die niet zo goed zijn in Engels.

En tsja, als hij niet wil luisteren, kun je eigenlijk weinig doen. Iemands studiekeuze en schoolprestaties liggen altijd gevoelig: niemand wil graag horen dat hij/zij ongeschikt is voor een opleiding. Als die jongen het echt graag wil, dan zal hij er zelf achter moeten komen dat hij er toch niet geschikt voor is. Dat klinkt misschien hard, maar het is wel de beste manier
Met citaat reageren
Oud 30-05-2002, 15:33
MissBi@tch
Avatar van MissBi@tch
MissBi@tch is offline
wel subtiel ja maar zeker niet je mond houden want tis echt vervelend als diegene t niet af kan maken...
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Psychologie Ik weet niet meer wat ik met mezelf moet
Zeeslag
1 01-04-2015 16:14
Liefde & Relatie Mijn verhaal
Undertow
21 10-05-2011 15:39
Verhalen & Gedichten Verhalenwedstrijd: te simpel
Ieke
0 31-01-2004 14:59
Drugs & Alcohol De serie Drugs en Drank in De gelderlander
Isa
3 20-03-2003 21:20
Vrije tijd stelling
M@TRIX
25 20-05-2002 11:09
ARTistiek Magie van verleiding
14 25-10-2001 08:03


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:59.