![]() |
|
Verwijderd
|
Ofwel het Hoogovens Schaaktoernooi in Wijk aan Zee (Noord-Holland). Gisteren was de aftrap, en het evenement loopt nog tot 30 januari. Entree is gratis.
Dit jaar komen de nummers 2 t/m 9 op de ranglijst - alleen Kasparov ontbreekt - en natuurlijk ook Van Wely e.a. In GM-groep B spelen o.a. Magnus Carlsen, Daniel Stellwagen en Friso Nijboer. URL: http://www.coruschess.com/ Deelnemers, uitslagen, e.a. Wie van de forummers is van plan naar De Moriaan te trekken om bijna alle toppers te bekijken? Gisteren liepen alle partijen in de GM-A groep uit in remise, op Polgar - Svidler (1-0) en Topalov - Ponomariov (1-0). |
Advertentie | |
|
![]() |
|
![]() |
Ik schaak zelf en volg het corus toernooi wel. Bekijk af en toe partijen op de site van het corus toernooi (http://www.coruschess.com/?r=)
Ik hoop dat Anand wint (is ook een hindoestaan namelijk en een erg goede schaker) |
![]() |
|
|