![]() |
|
![]() |
Hey allemaal, ik ben van plan om er met mn vriendin een dagje op uit te trekken, richting Antwerpen, ben al zo'n beetje gaan kijken op http://take-a-trip.eu/nl/antwerpen/ en daar heb ik heel wat informatie gevonden, ik weet al dat ik zeker eens naar dat standbeeld van brabo wil. Zijn er misschien nog dingen die ik zeker gezien moet hebben, misschien dingen die niet op die website staan... Alle reacties zijn welkom, bedankt!
|
Advertentie | |
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
Voor andere tips: www.use-it.be ![]() |
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
En idd, een overnachting is wel noodzakelijk, al is het alleen maar om heerlijk uit te buiken na het uit eten gaan enzo ![]() |
![]() |
|
Verwijderd
|
het patatmuseum? er stond iets over op wikipedia... een rondvaart over de schelde hoef je niet te doen als het bewolkt is, als de zon schijnt moet je het meteen doen. verder heb ik de ervaring dat er heel veel brandweer in Antwerpen is, die 8 x per dag uitrukt voor een gaslek dat er niet blijkt te zijn. de straat vanaf het station is heel mooi, daar had ik een hotel, dat is in het laagseizoen bijna gratis, je betaalt ongeveer de helft van wat het normaal kost.
|
|
|