Ja, het blijkt een intensieve training te zijn... Maar je zegt het zelf al: je hebt er 2 jaar voor op een wachtlijst gestaan, het is nu of nooit. Als je het nu laat schieten, dan heb je 2 jaar wachten verkloot. Mocht je toch gaan beginnen, dan kan je ermee stoppen als jij dat wilt. Je kan aangeven waar je tegen op ziet tijdens de therapie- sessies, wat je er aan wilt doen, waar je grenzen liggen met het volgen en stoppen van de training. Dit kan je allemaal in samenspraak doen met je individuele therapeut en de groepstrainers.
En Linehantraining heeft veel goede resultaten geboekt tegenover borderlineproblematiek. Maar dat betekent niet dat het alleen effect heeft op mensen met borderline, nee ook mensen met soortgelijke problemen.
Dat het nu een stuk beter met je gaat is heel fijn, maar je weet dat er misschien ooit eens iets anders kan lopen. Tijdens de therapie leer je ook hoe je kan handelen wanneer je een terugval voelt aankomen.
De combinatie school en therapie is ook moeilijk, maar je zegt zelf al: dan is er geen andere mogelijkheid meer. Dus dit is een kans om nog wat extra basis te leggen na je opname... Wat is er mis met een solide basis bouwen voor de rest van je leven? En dit is nog het weinige wat je aan kan pakken- zoals je zelf verondersteld hebt- Wat houdt je dan nog tegen?
Probeer het meid, nooit geschoten is altijd mis.
|