![]() |
|
![]() CHILDREN OF MEN Regie: Alfonso Cuarón Scenario: Alfonso Cuarón, David Arata, Timothy J. Sexton, Mark Fergus, Hawk Ostby Cast: Clive Owen, Julianne Moore, Michael Caine, Chiwetel Ejiofor, Charlie Hunnam, Peter Mullan Synopsis: In de nabije toekomst wordt de wereld geplaagd door een totale onvruchtbaarheid van het menselijk ras. Sinds 1995 zijn er geen kinderen meer geboren. Dan komt het schokkende nieuws dat de jongste persoon op aarde – die achtien jaar is – gestorven is. Er ontstaat complete chaos, en een voormalig revolutionair wordt ingeschakeld om de meestgezochte persoon op Aarde te beschermen: de laatste zwangere vrouw. Trailer: http://images.apple.com/movies/unive...tlr1_h.640.mov Website: http://www.childrenofmen.net/ Ziet er fantastisch uit. Komt in oktober uit in de Nederlandse bioscopen.
__________________
"The schizophrenic is drowning in the same waters in which the mystic swims with delight" -- Joseph Campbell (Mintz, 1983)
|
Advertentie | |
|
![]() |
|
Interessant concept.
![]() ![]()
__________________
"If life is a dream, better you dread the waking." ~ Honeythorn Gump
|
![]() |
|||
Citaat:
Citaat:
__________________
"The schizophrenic is drowning in the same waters in which the mystic swims with delight" -- Joseph Campbell (Mintz, 1983)
|
![]() |
|||
Verwijderd
|
Citaat:
Citaat:
![]() Nee, ik stoor me er op zich ook niet aan en het hoeft ook helemaal niet slecht te zijn, er zijn ook genoeg goede films (boeken, toneelstukken, computerspellen) die zo'n opzet hanteren. Het zal ook wel vaak voorkomen omdat het goed werkt. Maar mja, als je iets vaak ziet en het zit in een film die ik nog niet gezien heb, en ik wil een oordeel vellen over die film op basis van mijn schamele kennis, dan speelt dat er wel in mee. |
![]() |
||
Citaat:
|
![]() |
||
Verwijderd
|
Citaat:
|
Advertentie |
|
![]() |
|
|