Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / School & Studie / Algemene schoolzaken
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 12-06-2007, 16:01
Lula Mae
Lula Mae is offline
kan iemand mij even een bouwplan voor een praktische opdracht uitleggen? zou heel fijn zijn moet er namelijk nu even eentje in elkaar futselen
xx
__________________
xxx
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 12-06-2007, 16:59
Verwijderd
Wat een concrete vraag!
Met citaat reageren
Oud 12-06-2007, 19:29
Missy
Avatar van Missy
Missy is offline
Wat is de opdracht? Heb je geen eisenpakketje meegehad van je docent wat er in moet? Geen blaadje met opdracht. Voor iedere PO is het anders.
Met citaat reageren
Oud 12-06-2007, 21:30
Verwijderd
Welk vak?
Met citaat reageren
Oud 13-06-2007, 13:05
Verwijderd
- voorpagina (zonder paginanummer!), hierop vermeld je de titel, je voor- en achternaam en de inleverdatum. Je kunt er een afbeelding bij zetten, maar hou het simpel.
- zonodig voorwoord, hoeft niet (hier begin je met paginanummer 1, als er geen voorwoord is, is de inhoudsopgave pagina 1), in een voorwoord bedank je mensen of instanties die je hebben geholpen met het PO, je kunt ook uitleggen waarom je voor dit onderwerp hebt gekozen
- inhoudsopgave, zorg voor een duidelijke opmaak
- inleiding, in de inleiding leg je uit waar het werkstuk over gaat en wat je deelvragen zijn en waarom. Eventueel kun je ook hier uitleggen waarom je dit onderwerp belangrijk vindt.
- hoofdstukken, als het kan: eerst zo algemeen mogelijk en dan steeds specifieker. Dit kan niet bij elke opdracht, maar probeer wel een logische volgorde te vinden. In een hoofdstuk noem je eerst de titel van het hoofdstuk, eventueel kun je een inleiding voor het hoofdstuk schrijven. Gaat het hoofdstuk over verschillende deelonderwerpen, verdeel het dan in paragrafen en geef elke paragraaf een tussenkopje. Dit leest veel prettiger.
- conclusie, in je conclusie geef je een korte samenvatting van waar het PO over gaat; ook kun je beschrijven wat je ervan geleerd hebt of een mening vormen aan de hand van de informatie in het PO.
- als het echt een enorm PO is kun je er een register in doen, hierin zet je op alfabetische volgorde kernwoorden met daarbij op welke pagina's dat kernwoord te vinden is. Let ook hierbij op een duidelijke opmaak. Bij de meeste PO's is een register volstrekt overbodig.

of bedoel je dat niet

Laatst gewijzigd op 13-06-2007 om 13:11.
Met citaat reageren
Oud 13-06-2007, 14:13
Lula Mae
Lula Mae is offline
aaah jawel super bedankt mja het is voor aardrijkskunde maar iedegeval ga em nu dus even in elkaar futselen =) xxx
__________________
xxx
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
HAVO Praktische opdracht Maatschappij nieuw profiel
vanderhulst
0 21-04-2009 10:25
Huiswerkvragen: Exacte vakken Wiskunde!
danaa
3 03-10-2006 20:57
Huiswerkvragen: Exacte vakken Praktische Opdracht wiskunde VWO B
metallica
3 26-01-2005 08:18
Algemene schoolzaken 'Praktische' opdracht?
Rabbi Daniel
12 09-03-2004 18:33
Algemene schoolzaken Enquete: Praktische opdrachten in de 2e fase
Asilymor
14 25-03-2003 13:15
Huiswerkvragen: Exacte vakken praktische opdracht anw
2 20-06-2001 10:28


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:14.