Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Technologie / Software & Hardware
Reageren
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 24-06-2008, 15:16
Mjoez
Mjoez is offline
Hoi,

Ik weet niet veel van computers, misschien weet iemand van jullie iets wijs:
Sindskort als ik mijn laptop op standby zet, of als ie na een tijdje wachten uit zichzelf op standby gaat, en ik hem daarna weer aan wil zetten, reageert ie nergens op. Alsof ie is vastgelopen. Ik kan 'm ook niet uitzetten, dus ik moet dan de batterij er uit halen of wachten tot ie uit zichzelf uitgaat. Lijkt me niet zo goed..
Het ding is ongeveer 3,5 jaar oud, is een Acer. Verder is het ventilatortje continue aan 't draaien als ie aan staat, houdt er niet mee op.

Waar kan 't door komen? Is het tijd voor een nieuwe? Of moet ik 'm naar een mannetje brengen?

Tnx!
Met citaat reageren
Advertentie
Oud 24-06-2008, 17:32
Verwijderd
Als je de laptop op standby zet en je hebt de accu erin (dus niet aan het stopcontact) dan loopt je accu gewoon leeg. Dan gaat hij dus niet aan. Het aanzetten gaat vanuit iedere toets behalve de powerknop... hier heb ik ook last van bij mijn Acer van 3,5 jaar oud. Heb hier geen oplossing ofzo voor... ik zet nu altijd mn laptop in slaapstand of gewoon uit, via start > afsluiten.

Wat betreft die ventilator... hoogstwaarschijnlijk blijft het constant goed warm bij de onderdelen (Processor, geheugen etc...) waardoor de notebook constant de warmte weg moet blazen en die ventilator dus niet uit / zachter gaat draaien. Het kan ook zijn dat er veel stof zit en dus weinig warmte weg komt... je kunt proberen de stof weg te krijgen maar dan moet je de laptop open schroeven. Hoe dan ook, het komt altijd door de warmte waardoor hij moet blazen.

Hopelijk heb je iets aan de info.

Gr.
Met citaat reageren
Oud 24-06-2008, 21:11
Mjoez
Mjoez is offline
Bedankt voor je berichtje. Het is alleen niet helemaal het antwoord. Normaal kun je een laptop prima weer gewoon werkende krijgen vanuit standby. Maar nu, ook als ie wel aan de netstroom zit, krijg ik als ik in standbystand een willekeurige toets indruk wel 't scherm om mijn wachtwoord in te voeren maar daar houdt t dus op, ik kan dan niks meer. Ook als ik hem op standby zet en direct daarna weer probeer aan te zetten.


Citaat:
Verhaal
Met citaat reageren
Advertentie
Reageren


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar

Soortgelijke topics
Forum Topic Reacties Laatste bericht
Psychologie Het Grote Lucht Je Hart Topic #115
Heksjuh
495 09-12-2007 18:03


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:25.