Registreer FAQ Berichten van vandaag


Ga terug   Scholieren.com forum / Kunst & Cultuur / Films, TV & Radio
Topic gesloten
 
Topictools Zoek in deze topic
Oud 29-09-2008, 16:56
Superster!
Superster! is offline
Superster komt terug: Enthousiast publiek gezocht!

Dit najaar presenteert Nickelodeon-MTV jullie ‘Superster – The Family Battle’ als vervolg op de succesvolle muziekwedstrijd ‘Superster- The Battle’.
Het belooft ook nu weer een fantastische show te worden!
In dit televisieprogramma nemen kids - samen met een volwassen familielid (een leuke oom, een leuke mama of gekke opa) - het op tegen andere familieteams in een spannende muzikale strijd. Het programma wordt gepresenteerd door een Nickelodeon presentatrice Terence Schreurs. Ook voor de jury hebben we enkele grote namen kunnen strikken: niemand minder dan actrice Nicolette Van Dam en Sam Gooris zullen de kandidaten beoordelen en krijgen hiervoor iedere week hulp van een bekend gastjurylid (o.a. Sandrine, Appie uit huis Anubis)

De audities zijn achter de rug en we kijken vol spanning uit naar de opnamedagen van de voorrondes, de halve finales én de grote finale en jullie maken kans om erbij te zijn!

Hebben jij en je vrienden of familie, de jeugdbeweging, school of vereniging zin om een spetterende televisieopname van Superster bij te wonen en deze spannende wedstrijd van op de eerste rij te volgen? Aarzel dan niet ons te contacteren!

De enige voorwaarde is dat je als publiek de boel helemaal op stelten zou moeten zetten en meedansen en -zingen samen met onze kandidaten!
Wij zijn vooral op zoek naar een publiek tussen 10 en 14 j! (jongere broertjes en zusjes mogen uiteraard meekomen)

Hoe je plaatsje reserveren?

Stuur een mailtje met jullie gegevens (naam, woonplaats, telefoon, aantal personen, de leeftijdscategorie en voorkeur voor bijwonen van opname) naar superster.publiek@entertainmentgroup.be of surf naar www.nickelodeon.be

Waar?
Feestzaal Theadrome (Wilrijk, Antwerpen)

Wanneer?
Opname 1 - Zaterdag 18 oktober: 18u – 21.15u
Opname 2 - Zondag 19 oktober: 12u – 15u
Opname 3 - Zondag 19 oktober: 17.15u – 20.30u
Opname 4 - Maandag 20 oktober: 12u – 15u
Opname 5 - Maandag 20 oktober: 17.15u – 20.30u

Opname 6 - Zaterdag 6 december: 12u – 15u
Opname 7 - Zaterdag 6 december: 17.15u – 20.30u
Opname 8 - Zondag 7 december: 13.45u – 16.30u

De plaatsten zijn beperkt dus wacht niet te lang!
Tot snel!

De Superster-ploeg
Advertentie
Oud 29-09-2008, 17:18
Dinalfos
Avatar van Dinalfos
Dinalfos is offline
Fontfail.

Reclamefail.
__________________
Why doesn't George R.R. Martin use Twitter? Because he killed all 140 characters.
Oud 29-09-2008, 19:07
Verwijderd
Roze op geel, ja, heerlijk leest dat.
Oud 29-09-2008, 19:09
Verwijderd
Als je geel hebt:
Ga weg!

Als je wit hebt:
Ga weg!
Oud 29-09-2008, 19:19
Balance
Avatar van Balance
Balance is offline
Om even de opmerkingen uit te leggen: 'vroeger' hadden we een gele lay-out. Die lay-out is nog steeds beschikbaar voor mensen die niet zonder het geel kunnen. Voor hen is je tekst dus nauwelijks leesbaar.

Maar goed, op zich hoeft dat ook niet, want wat je doet is reclame maken en daar houden we niet van. Dus slotje.
__________________
Ik ga links want ik moet rechts. En we gaan nog niet naar huis.
Advertentie
Topic gesloten


Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe topics starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

BB code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Spring naar


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:38.