Mijn beste vriendin trouwt eind juni. In plaats van een vrijgezellenfuif, wil ze graag superdag met twee beleven. Ik had al een ideetje voor het verloop... 's Morgens een zalig uitgebreid ontbijt bij ons in de buurt, kort na de middag naar een wellnesscentrum (4u genieten) en 's avonds iets gaan eten waarna we kunnen uitgaan.
Alsof dat iets te gemakkelijk leek, was er enkel 's morgens nog plaats in de wellness, moet mijn ontbijt daardoor wegvallen (ik kan het eventueel wel thuis doen) en ... weet ik absoluut niet wat ik nog allemaal aan de dag kan toevoegen om er iets onvergetelijks van te maken.
Iemand van jullie ideetjes? Door de Wellness, is mijn budget nog zeer klein dus dat maakt het extra moeilijk... Ik dacht er eventueel ook aan om haar vriend een hele reeks persoonlijke (ev. pikante) vraagjes te stellen en diezelfde aan haar te stellen om te kijken hoe goed ze elkaar kennen

. Dus ook vraagjes zijn welkom

!
Ik hoop van jullie heel wat creatieve ideetjes te horen

.
x