Ik wil eigenlijk weten of er hier mensen zijn die 1 van deze studies doen of hebben gedaan. Ik denk erover me voor beide in te schrijven (B&O zeker, is met loting en Rechten twijfel ik nog over) en vraag me af wat degenen die het al studeren ervan vinden. Is het leuk? Is het eerste jaar Rechten saai (heb dit gehoord)? Is B&O een leuke studie en wat doe je zoal?
B&O is trouwens Bestuurs- en Organisatiewetenschap, kan je oa in Utrecht studeren.
Ik heb wel al een meeloopdag gedaan, maar dat was met een andere studie. Ben wel naar open dagen geweest maar dat was alleen voorlichting en dan weet je nog niet hoe het echt is.
Trouwens, wat zijn de belangrijkste criteria voor een B&O student om door de loting te komen? Ik weet dat ongeveer 1/3 van de aanmeldingen door wordt gelaten. Het is een hele sociale studie en ik ben nogal stil maar zeker niet bang voor contacten, vind het juist gezellig. Heb ik nu alleen minder kans om eventueel door de loting te komen?
|